Як живе зараз туристичний бізнес в Харкові або «якщо почати бізнес у кризу, то далі вже нічого не страшно»
Устигнути за літом: продовжуємо улюблений сезон із Join UP!
![](https://joinup.ua/media/2022/09/tur3-700x420-700x420.jpg)
Ми знаємо, що для багатьох з вас аркуші календаря застигли 24-го лютого, коли наше життя враз кардинально змінилося. Повномасштабна війна змусила нас зосередитися геть на інших речах, тож те, що ми любили раніше, могло запросто вислизнути з поля
Увійдіть, будь ласка!