• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

У теплі краї на рідних крилах: тури Join UP! з вильотами із Румунії

Ми чудово знаємо, що час від часу навіть найсильніші та найсміливіші українці потребують відпочинку. І хоча з початком війни ми були змушені призупинити багато проєктів у нашій рідній Україні, ми завжди пам’ятаємо про наших туристів і продовжуємо працювати, аби українці могли хоч ненадовго видихнути і подбати про себе.

За кордоном ви чи вдома — ми запрошуємо вас у відпустку із Join UP! з вильотами із різних європейських країн: Молдови, Чехії, Польщі та Румунії.

Румунія — легкий початок вашої відпустки

У березні цього року стартували перші вильоти з Румунії. Літатимемо з п’яти румунських міст: Бухареста, Клуж-Напоки, Тімішоари, Сучави та Ясси. Вже зараз ви можете забронювати свій відпочинок у п’яти теплих та мальовничих країнах:

  • Туреччина — виліт з усіх 5 міст (04.06 – 25.09)
  • Єгипет — з Бухареста та Ясси (з 25.03)
  • Туніс — з Бухареста, Клуж-Напоки та Тімішоари (07.06 – 20.09)
  • Крит, Греція — з Бухареста, Клуж-Напоки та Тімішоари (06.06 – 29.09)
  • Тенерифе, Іспанія — з Бухареста (04.06 – 24.09)

Неважливо, що саме ви виберете для цьогорічної відпустки — усі ці напрями давно стали класикою для наших туристів! Подорож до будь-якої з цих країн подарує незабутній пляжний відпочинок, пізнавальні екскурсії до історичних пам’яток та яскраві активності теплого сезону!

Море і сонце у поєднанні з якісним сервісом, величезним розмаїттям готелів та нашою турботою про туристів перетворить будь-яку країну на прекрасне місце для відпочинку вже цього літа!

Вирушайте в омріяну подорож з українським туроператором на крилах комфортабельних Boeing-737 української авіакомпанії SkyUp.

Автобусні рейси до Сучави

Якщо ви вирушаєте до Туреччини з України або просто плануєте поїздку до Румунії, скористайтеся автобусними рейсами до Сучави з трьох українських міст — Вінниці, Хмельницького або Чернівців. Прибуття у Сучаву підлаштоване саме під виліт до Анталії!

Бронюйте свою відпустку і набирайтеся сил, а ми у Join UP! будемо і надалі робити те, що в нас виходить найкраще — відкривати світ українцям! Дякуємо, що ви з нами ❤️