• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

REDISCOVER EGYPT WITH JOIN UP!

Єгипет — один із ключових напрямків Join UP!™ та наш основний фокус на цю зиму. Чому саме ця країна стала для нас такою особливою і в чому наша сила?

1. МАСШТАБ

Ви можете назвати в Європі потужнішого туроператора за обсягом відправлених туристів та продуктом, ніж Join UP!™?

Обсяги. Напрямок Єгипет з’явився в портфелі Join UP!™ 9 років тому. За цей час ми відправили на відпочинок 2,8 млн туристів. Починаючи з 2015 року, туроператор впевнено лідирує за обсягом туристів у Шарм-ель-Шейху серед усіх країн.

Цілорічний потік туристів із 6 країн: України, Литви, Латвії, Естонії, Казахстану та Молдови дозволяє утримувати позиції лідера та щороку нарощувати обсяги за рахунок запуску нових ринків. До кінця 2023 року ми плануємо відкриття туроператорів у Польщі та Румунії.

Сила у синергії. Уже 7 років Join UP!™ співпрацює з компанією Sun International, що входить до Savoy Group, якій належать відомі готелі Savoy 5*, Royal Savoy 5*, Sierra 5*, Grand Oasis 4* та легендарна SOHO Square.

2. СИЛА У ПРОДУКТІ

У портфелі Join UP!™ рекордна кількість ексклюзивних готелів та дуже хороші ціни на популярні готелі Єгипту.

Ексклюзиви. Про силу продукту свідчить кількість ексклюзивних готелів на ринку — одразу 45 готелів, 15 з яких належать відомій мережі Red Sea. Ви у когось бачили таку кількість? До кінця року ми плануємо доповнити цей список “перлинами”, щоб посилити наш продукт по Єгипту.

Успішний контрактинг. Завдяки багаторічній співпраці з готелями Єгипту та значним обсягом одразу з кількох ринків ми можемо похвалитися успішним контрактингом. Глибоко вивчаючи ринок та його потреби, ми боремося за те, щоб у нашому портфелі були найпопулярніші готелі.

3. ФОКУС НА ЯКІСТЬ

Ми постійно покращуємо свій сервіс, щоб підвищити рівень щастя у наших агентів та туристів — NPS (Net Promoter Score).

Свої люди на курортах. Ми відправили до Єгипту представників Join UP!, які особисто перевіряють кожен готель у нашому портфелі, виключаючи зі списку ті, що викликають нарікання у наших туристів.

Join UP! Champions. У команді Sun International понад 200 професійних гідів та трансферменів, які щорічно проходять навчання у корпоративному університеті Grow Up.

Навчання та підтримка. Для повного занурення у напрямок ми постійно створюємо нові формати навчання: фестивалі вебінарів з експертами, семінари та заходи за участю готельєрів, шпаргалки за напрямком, рекламні та промотури. Також наші співробітники резервації допоможуть з вибором готелю.

4. СВОЇ КРИЛА

SkyUp Airlines — наші власні крила та сильна конкурентна перевага у чартерних перевезеннях.

Стратегічний партнер. За даними Anker Report SkyUp визнано однією з найдинамічніших авіакомпаній Європи за швидкістю розвитку маршрутної мережі. У парку SkyUp на сьогодні — 12 середньомагістральних літаків Боїнг-737. Усі літаки оснащені вінглетами, які значно зменшують викид CO₂ в атмосферу. 2021 року авіакомпанія перевезла понад 2,5 млн пасажирів. На наших туристів чекають чисті салони зі Sky Interior та зручними кріслами із достатнім простором для ніг для комфортного перельоту. Особлива увага приділяється friendly обслуговуванню на борту.

CELEBRATE YOUR FLIGHT. Жодних напівфабрикатів та заморожених страв. Концепція харчування “ресторан у небі” передбачає вишукані гарячі страви, свіжі салати та десерти, які можна оформити за передзамовленням.

Додаткові послуги. Для нас важливо, щоб відпочинок розпочинався вже на борту літака. Окрім харчування на замовлення, можна заздалегідь вибрати і додати до заявки прямо в особистому кабінеті такі опції: вибір місця на борту, додатковий багаж, перевезення тварин.

Максимум комфорту. Дизайн крісел на борту від Giorgetto Giugiaro, італійського автомобільного дизайнера, який розробляв крісла для легендарних автомобільних брендів Maserati, Alfa Romeo та Bugatti.

Зручність у деталях:

  • Крісла, оббиті тонкою екошкірою
  • М’які підголівники
  • Фіксатори для телефону та планшета
  • Тримачі для одягу

Високі оцінки пасажирів. За даними Flightradar рейтинг SkyUp на основі відгуків пасажирів — 85%, що можна порівняти з рейтингом провідних авіакомпаній.

5. БІЛЬШЕ, НІЖ ЄГИПЕТ

Ми — трендсеттер на ринку Єгипту, тому можемо дозволити собі створювати акції не лише для агентів, а й для туристів.

REDISCOVER EGYPT — концепція відпочинку в Єгипті. Наша місія — відкривати цю країну заново для кожного мандрівника, створюючи промотури для агентів та екскурсійні маршрути для туристів.

Круїзи Нілом. Окрім готелів, ми пропонуємо комбіновані тури: пляжний відпочинок на березі Червоного моря + круїз на лайнері Нілом із зупинками у знакових місцях.

City Tour у подарунок усім туристам. У Шарм-ель-Шейху, Хургаді, Ель-Гуні, Сахл-Хашиші, Макаді-Бей та Сома-Бей. Це та екскурсія, під час якої мандрівники зможуть побачити основні знакові місця курорту та влаштувати собі чудовий шопінг.

KIDS GO FREE — безкоштовні екскурсії для дітей. Туристи можуть вибрати одну з крутих екскурсій, на яку діти до 12 років у супроводі дорослого зможуть вирушити безкоштовно: прогулянка на батискафі (Шарм-ель-Шейх та Хургада).

СПИСОК ГОТЕЛІВ