Агентам

Неймовірний досвід: Побачити Танзанію

Ми добре знаємо, як це, коли на зміну страшенній втомі від страху перед невідомим приходить ще одне відчуття – жага до життя. Встигнути якнайбільше та якнайшвидше, побувати в неймовірних місцях, поставити галочку у власному to do list٭. Бо коли, як не зараз?

Маємо на приміті країну, яка ідеально впишеться у цей сценарій. Радикальну зміну декорацій і заряд тривалих емоцій вам забезпечить візит до таємничої та незвіданої Танзанії. Розказуємо, як просто ви зможете дістатися туди тепер.

Уже скоро розпочинається наша польотна програма з Молдови. І ми, як завжди, маємо безліч переваг для наших мандрівників. Серед них:

  • Комфортні та невиснажливі перельоти на крилах нашого надійного авіапартнера FLYONE
  • Рейси у найвдаліший час сезону – з 21.10.2022 до 17.03.2023
  • Вильоти двічі на тиждень – щовівторка та щоп’ятниці
  • Готелі – втілення ваших бажань. Максимально наближені до пляжу або загублені у джунглях, оформлені в африканському стилі або як ошатні зразки колоніальної архітектури. Рекомендуємо, наприклад, такі:

Про те, як ви дістанетеся до самої Молдови, ми вже також подбали.
Тепер українці можуть скористатися прямими автобусними перевезеннями до Кишинева від Join UP!.

  • Виїжджаємо з 9 різних міст України
  • Рейси двічі на тиждень – щосереди та щосуботи
  • Є можливість придбати квиток як в один, так і відразу в обидва кінці

Усі деталі вже розповіли тут

5 причин поїхати до Танзанії саме зараз:

Побачити на власні очі те, про що раніше тільки читали у книжках та бачили у кольорових снах. Бо не існує неслушного часу для здійснення мрій.
Показати своїй дитині ті самі казкові пейзажі з улюбленого мультфільму «Король Лев». Царство сміливого Сімби, хащі, в яких прогулювалися Тімон та Пумба і, звичайно, величну Кіліманджаро. Маленькі мандрівники саме тут зможуть повірити, що дива трапляються не тільки на великих екранах.
Накопичити приємні спогади. Сафарі в Танзанії – це захоплива пригода, під час якої уся ваша родина разом переживе позитивний досвід, який неможливо забути.
Відчути спокій та умиротворення. Для цього, звичайно, не завжди потрібно летіти за тридев’ять земель. Проте іноді саме в далеких екзотичних краях ви можете знайти душевну рівновагу, якої так потребуєте. Наприклад, на одному з білосніжних пляжів чарівного Занзібару.

Відвідайте Танзанію разом із Join UP! І чекаємо на вас в Україні, щоб з новими силами наближувати нашу перемогу.


٭список справ