Як живе зараз туристичний бізнес в Харкові або «якщо почати бізнес у кризу, то далі вже нічого не страшно»
Неймовірний досвід: Побачити Танзанію
![](https://joinup.ua/media/2022/07/shutterstock_1388377148-700x420.jpg)
Ми добре знаємо, як це, коли на зміну страшенній втомі від страху перед невідомим приходить ще одне відчуття – жага до життя. Встигнути якнайбільше та якнайшвидше, побувати в неймовірних місцях, поставити галочку у власному to do list٭. Бо
Увійдіть, будь ласка!