Як живе зараз туристичний бізнес в Харкові або «якщо почати бізнес у кризу, то далі вже нічого не страшно»
Лариса Булатова призначена CEO туроператора Join UP!
![](https://joinup.ua/media/2021/12/news_important-2-700x420.jpg)
Відома експертка українського рекламного ринку Лариса Булатова стала CEO туроператора Join UP! Дмитро Сєроухов, який обіймав цю посаду раніше, тепер зосередиться на розвитку авіакомпанії SkyUp, що є стратегічним партнером туроператора.
«Ми щиро раді вітати Ларису Булатову в нашій UP Family. Наразі ми оновлюємось, виходимо на новий рівень і зміцнюємо команду. Впевнені, що експертиза Лариси Булатової в управлінні й розуміння сучасних клієнтоорієнтованих бізнес-підходів підсилить позиції Join UP!, — коментує Юрій Альба co-founder Join UP! — Разом із новою CEO туроператор зможе й надалі успішно виконувати свою основну місію — трансформувати тревел-індустрію й створювати можливості подорожувати всім».
До приходу в Join UP! Лариса Булатова протягом 7 років була генеральною директоркою всеукраїнського оператора зовнішньої реклами «Перехід Аутдор» (у складі рекламного холдингу AGL). Декілька років поспіль очолювала Індустріальний комітет зовнішньої реклами України — громадське об’єднання найбільших гравців ринку. На цій посаді брала участь у GR-проєктах, реформі ринку зовнішньої реклами Києва та долучалась до законодавчих ініціатив у Верховній Раді України.
В її портфоліо досвід реструктуризації компаній, розробки та впровадження організаційних моделей і бізнес-процесів, розвитку продажів і комерційної діяльності. Лариса Булатова займалась побудовою регіональної філіальної мережі, придбанням локальних компаній та їх інтеграцією в міжнародний холдинг.
![]() |
Лариса
Булатова CEO Join UP!:
|
«Після швидкого збільшення напрямків, турів та офісів настає час сфокусуватись на підвищенні ефективності проєктів, максимально покращити досвід наших клієнтів на всіх етапах взаємодії. Нас чекає систематизація та подальша автоматизація бізнес-процесів, оновлення та розвиток команди, з якою ми будемо втілювати нові амбітні цілі туроператора: виходити на ринки ЄС та інших регіонів».