Агентам

Карпатський реп у Лімасолі: концерт “ДахаБраха” на Кіпрі

Український етнохаос у поєднанні з палітрою традиційних музичних мотивів від Африки до Австралії під середземноморським сонцем… Це не наші сюрреалістичні фантазії. Це “ДахаБраха” вирушає в європейський тур з концертами на підтримку України і 19 вересня виступить у Лімасолі.

Уже 19 років “ДахаБраха” створює феєричні шоу на основі українського фольклору, відкриваючи його українцям і всьому світові. І ми точно знаємо, що цей концерт в Лімасолі буде вражаючим! Чому?

  • “ДахаБраха” настільки круті, що виступили на десятках топових фестивалів світу, зокрема Glastonbury в США, Womadelaide в Австралії та Sziget в Угорщині, були єдиними українськими представниками на британському легендарному шоу “Later… with Jools Holland” та отримали низку нагород, серед яких Шевченківська премія 2020 року.
  • На їхніх концертах можна почути звучання таких музичних інструментів, про існування яких навіть не здогадувався.
  • Концертний майданчик Notes Live (Eleftherias 5) – культовий заклад Лімасола, де за 30 років його історії виступило безліч зірок грецької та світової сцени.

Чи можливо було придумати кращий музичний супровід для бабиного літа на Кіпрі? Навряд. Тож купуйте квиточки на концерт, а про решту ми уже подбали.

Вартість квитків становить від 2099 UAH до 4432 UAH (45-95 євро)

НА КІПР ІЗ JOIN UP!

Пропонуємо тури з Кишинева на 3, 4 та 7 ночей.

Тож, якщо є можливість, можна дозволити собі ще тиждень насолодитися теплом та безтурботною кіпрською атмосферою. Тим більше що з Лімасола зручно добиратися до будь-якої частини острова.

Літаємо на крилах Fly One з Кишинева до Ларнаки у четвер та неділю.

І вже подбали про зручні автобусні трансфери з міст України до аеропорту Кишинева.

Топ готелів на Кіпрі від Join UP!

Також разом з партнерами ми підготували круту програму активностей та екскурсій для ідеального відпочинку зі смаком на Кіпрі. А концерт “ДахаБраха” стане ідеальним його доповненням.

Ми вже почали збиратися в дорогу під новий трек гурту – “Туман”. Летімо з нами!


*Використане відео взято з офіційного сайту “ДахаБраха”