Агентам

J Forum: Summer for U

Туризм – неймовірно динамічна сфера, яка любить лише тих, хто прагне постійно розвиватись професійно, примножувати свої знання, цікавиться кожним аспектом своєї роботи і закоханий у країни, з якими працює. Туризм – це сфера, яка вимагає постійного руху вперед, активної роботи та нових нестандартних підходів. Ви згодні, чи не так?

Наша місія – бути новаторами та задавати тренди, щоб залучити до подорожей якомога більше людей. Тому ми в Join UP! прагнемо, щоб ви завжди були в центрі туристичних подій, чудово орієнтувались в усіх можливих нюансах, які допоможуть вам в роботі, та завжди впевнено крокували вперед до нових досягнень. Саме тому ми створили для вас дещо нове і неочікуване. Тож зустрічайте наш масштабний проект – J Forum!

Що таке J Forum?

  • Зовсім новий для нас формат взаємодії між туроператором та агентами, який дозволить працювати ще продуктивніше і натхненніше. Це буде дійсно масштабний захід, який пройде у найбільших містах України і в Білорусі. А ще, ми впевнені, що ви ніколи не бачили стільки напрямків в одному форматі.
  • Новий майданчик для комунікації, де будуть створені прекрасні можливості для спілкування з представниками туроператора та з колегами.
  • 19 напрямків, 14 країн та 12 керівників напрямків, 1500 учасників*.
  • Серія семінарів, де ми розкажемо про наші напрямки: Албанія, Іспанія (Аліканте, Тенерифе, Майорка, Барселона), Португалія, Італія ( Ріміні, Сицилія, Неаполь), Китай, Туніс.
  • Круглі столи для з нашими експертами – керівниками напрямків Болгарія, Чорногорія, Італія, Іспанія, Албанія, Греція, Грузія, Китай, Кіпр, Туніс, Єгипет, Португалія
  • Ми прагнемо розширювати кругозір, тому додаємо нові країни. Наша мета – мультиспрямованість. Тож особливість форуму в тому, що ми зібрали для вас не сезонні напрямки, як це відбувається на інших заходах, а створили таку собі «концентрацію літа» – Summer for U.
  • Трошки розваг. Ви зможете отримувати чудові подарунки за те, що хочете дізнатись більше! Тому кожен учасник форуму отримає multipassport, де він зможе «збирати візи», щоб взяти участь у розіграші призів.

Слідкуйте за новинами J Forum  Telegram ➔

Чекайте в містах та запишіть у свій щоденник:

➲ 5 лютого – Харків, Premier Palace Hotel Kharkiv, проспект Незалежності, 2

➲ 8 лютого – Мінськ, Crowne Plaza Minsk, вулиця Кірова, 13

➲ 12 лютого – Дніпро, комплекс “РІО”, вулиця Січеславська Набережна, 19

➲ 18 лютого – Львів, Арена Львів, вулиця Стрийська, 199

➲ 21 лютого – Одеса, Bristol Hotel Odessa, вулиця Пушкінська, 15

І вже зовсім скоро ми назвемо дату проведення форуму в Києві.

Звертаємо увагу, що ми додатково організовуємо регіональні трансфери, щоб ще більше бажаючих могло до нас приєднатись:

  • З Кривого Рогу та Запоріжжя до Дніпра;
  • З Миколаєва та Херсона до Одеси.

*детальну інформацію по розкладу проведення семінарів у вашому місті ви зможете дізнатися у вашого куратора за день до заходу

Реєстрація

Нагадуємо, що звичні для вас регіональні зустрічі продовжуються у ваших містах в звичайному режимі – в затишній атмосфері та зігріваючим запашним глінтвейном.

Марина Дайнеко

директор з продажів

Ми знаємо, як ви любите наші регіональні семінари!

«Адже це не тільки багато корисної інформації, а також теплі та приємні зустрічі і моменти спілкування. Тож ми вирішили здивувати вас ще більше. Зустрічайте новий формат в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові – J Forum. Одразу всі літні країни, семінари, круглі столи та ще більше спілкування з керівниками напрямків. Як вам таке? До зустрічі!»

Костянтин Подройкін

керівник Одеського представництва

Упевнений, буде дуже ефективно!

«Цього року ми трохи змінили формат наших навчальних заходів таким чином, щоб він був максимально ефективним для кожного агента – ви зможете самі вибирати ті напрямки, що вам цікаві, і поставити питання особисто керівникам напрямків»

Вікторія Назаренко

керівник Харківського представництва

J Forum – нова платформа для спілкування з ринком.

«Можливість вибору агентами пріоритетності напрямків і можливість розпоряджатися своїм часом. Особисто для мене, це можливість зустрітися з агентами і допомогти їм дізнатися про наш продукт. Відповісти на запитання щодо програми лояльності, наших акцій, новинок. Познайомитися ще ближче і просто поділитися позитивом і теплом наших зустрічей»

Приєднуйтесь до J Forum, дізнавайтесь про наші новинки та створюйте туристичні тренди разом з Join UP!


*Очікувана кількість учасників