• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

ENERGY STABLE HOTELS: підбірка готелів в Україні, де завжди є світло і зв’язок

Кажуть, що найтемніший час – перед світанком. Що ж, кожен українець наразі може підтвердити цю фразу, адже як би нас не намагались зламати, завдяки неймовірному єднанню та взаємодопомозі ми точно подолаємо усі труднощі. Нас намагаються залишити без світла і тепла – ми запалюємо тисячі свічок та обіймаємось міцніше, нас намагаються залякати – ми записуємо смішні тік-токи та влаштовуємо «пункти незламності».

ENERGY STABLE

І наша сьогоднішня новина буде з серії «максимально на часі» – ми підготували для вас підбірку готелів energy stable, які забезпечені автономними джерелами енергії, тому ви можете бути впевненими, що тут є світло, тепло та зв’язок.

Наразі вже багато готелів у Карпатах, Прикарпатті та Закарпатті обладнані генераторами.

Для вашої зручності еnergy stable готелі в онлайн-підборі туру позначені значком «Блискавка»

ДОПОМАГАТИ ТА ОБ’ЄДНУВАТИ

Для нас у Join UP! дуже важливо зараз допомагати, об’єднувати і створювати для агентів усі можливі умови для роботи, щоб разом підтримувати туристичну сферу та наближати перемогу. І цю підбірку ми зробили та активно поповнюємо, щоб ви і для себе мали варіант, де можна спокійно працювати та трошки перепочити, і для своїх туристів, багато з яких наразі втомились від постійної біганини містом у пошуках світла та інтернету, і щоб підтримати на плаву українські готелі, які зараз переживають не найкращі часи, і щоб промотувати відпочинок у нашій рідній Україні. Сподіваємось, що ця добірка стане вам у пригоді.

Тримаймося разом! Слава Україні!