Агентам

Дубай з Join UP! – місця та моменти, які захочеться згадувати

Передивлятися фото з подорожей – окремий вид задоволення. Зараз ми особливо розуміємо, наскільки важливо зберігати в пам’яті красиві і радісні моменти; як сонячні світлини з минулих відпусток зігрівають і дають мотивацію продовжувати боротьбу; і як необхідно час від часу поповнювати цю безцінну колекцію.

Join UP! знає для цього ідеальне місце. Запрошуємо з нами в Дубай – місто, яке було створене, щоб вражати і надихати, сяяти в об’єктивах фотокамер та дарувати емоції, які хотітиметься згадувати знову і знову.

ІДЕАЛЬНІ МІСЦЯ ДЛЯ ФОТО В ДУБАЇ

ADDRESS SKY VIEW

Заради таких фото у програму подорожі точно потрібно включити готель Address Sky View у Дубаї. Головна особливість цієї розкішної будівлі – величезний infinity pool*, звідки можна помилуватися панорамою міста. Басейн з прозорими перегородками створює відчуття того, що ви літаєте над хмарочосами та жвавими дубайськими вулицями.

Ідея для фото: Тут не доведеться особливо напружувати фантазію, адже локація наче створена для ідеальних фото! На фоні таких міських панорам позувати можна безкінечно.

МУЗЕЙ МАЙБУТНЬОГО

Музей майбутнього – одне з архітектурних “WOW”** Дубая. Це своєрідна машина часу, яка переносить відвідувачів на роки або ж цілі століття вперед. Тут цілих 7 поверхів, присвячених різним сферам у майбутньому. Знайомтеся з досягненнями штучного інтелекту, технологіями доповненої реальності та читання думок. А після мандрівки в часі не забудьте зробити кілька знімків на згадку. Фото на тлі металевої споруди незвичайної форми, прикрашеної арабською в’яззю, схожі на кадри із фантастичних фільмів. Недарма ж National Geographic включили її до 14 найкрасивіших музеїв світу!

Ідея для фото: Особливо ефектними виходять кадри, зняті всередині отвору будівлі, коли її частина простягається за вами до самого горизонту. Ласкаво просимо до майбутнього!

ДУБАЙ МАРИНА

Один із новітніх районів Дубая, що розвивається шаленими темпами і має круту локацію – навколо однойменної штучної затоки. Тут можна відпочити на пляжі JBR, що входить до п’ятірки найкращих у країні, а також помилуватися найдорожчими яхтами світу, пришвартованими біля берега. До речі, планується, що саме ця пристань стане найбільшою з побудованих людиною у світі. І чомусь ми не здивовані, адже це Дубай!

Ідея для фото: Фотографуючись на пляжах Дубай Марина, можна зловити в кадр не тільки найвідоміші хмарочоси міста, але й найбільше оглядове колесо у світі – Ain Dubai, розташоване на острові Bluewaters Island. Його назва перекладається як “око Дубая”, адже з висоти 250 метрів відкривається панорама найголовніших пам’яток міста. Ідеальний «реквізит» для небанальних фото в купальнику.

РУБ-АЛЬ-ХАЛІ

У подорожі до сонячних Арабських Еміратів екскурсія в пустелю – абсолютний must take***! Щоб прокататися з вітерцем на баггі чи квадроциклі, побачити каравани верблюдів, влаштувати пікнік прямо серед гарячих пісків або завітати на гостинну вечерю до бедуїнів – кочового народу, що століттями мандрує пустелею і досі зберігає автентичні звичаї та традиції. А ще це класна нагода зробити приголомшливі фото, які хотітиметься переглядати знову і знову, згадуючи ці прекрасні миті.

Ідея для фото: Як щодо перевтілення у справжню принцесу пустелі, прикривши голову легкою накидкою, що майорітиме на вітру? А навколо – лише піщані дюни та небо.

QASR AL WATAN

Нова пам’ятка в Абу-Дабі (усього півтори години їзди від Дубая), яка точно подарує WOW-емоції, що потрібно запам’ятати. Сяючий президентський палац з білого мармуру, щедро прикрашений золотим розписом та ажурними вітражами. Його інтер’єри переносять в арабську казку, мультимедійні шоу знайомлять з історією ОАЕ, а дивовижна колекція подарунків арабських правителів вражає розкішшю.

Ідея для фото: Один із залів палацу прикрашає масштабна золота інсталяція у вигляді еліпса. Здається, саме всередині неї – епіцентр величі, спокою, невагомості та відчуття іншої реальності, які пронизують усі кімнати палацу.

ПОВІТРЯНА КУЛЯ ДУБАЯ

Мріяли побачити Дубай з висоти пташиного польоту? Цього року в місті з’явилася ще одна неймовірна нагода це зробити. І зараз ми не про новий оглядовий майданчик на одному з хмаросягів, а про можливість піднятися на 300 метрів над Дубаєм на повітряній кулі (The Dubai Balloon) перед готелем Atlantis!

Ідея для фото: Куля здіймається на висоту 100-го поверху, а звідти весь пальмовий острів – як на долоні. Не зробити фото на такому фоні просто неможливо!

КРИЛА МЕКСИКИ

Це місце встигло полюбитися мандрівникам з усього світу. Скульптура з велетенськими крилами авторства мексиканця Хорхе Маріна прикрашає площу перед знаменитим хмарочосом Бурдж Халіфа. За словами автора, вона символізує людські мрії та потенціал. Такі ж інсталяції прикрашають вулиці Мехіко, Лос-Анджелеса, Сінгапуру, Мадрида, Нагої та Берліна.

Ідея для фото: Сам Марін стверджує, що його робота створена для взаємодії з людьми. Тож вперед “приміряти” на себе крила перед фотокамерою та візуалізувати своє найважливіше бажання. І нехай, коли ви згодом дивитиметеся на ці фото, вас щоразу тішить те, що воно нарешті здійснилося.

Дубай із Join UP!

А ми вже все підготували для WOW-подорожі до міста мрії – Дубая.

Створюйте щасливі моменти у подорожах разом з Join UP!


* від англ. безкінечний басейн
** від англ. Вау!
*** обов’язково спробувати