• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Автобусні тури до моря разом із Join UP! (частина 4): Релаксивна Туреччина

Пляжний сезон ще не починався, але подумати над тим, де провести відпустку, варто вже зараз! Саме тому ми продовжуємо розповідати про різні популярні напрями, куди вже незабаром стартують автобусні тури від Join UP!. Серед них ви зможете обрати свою країну для літа 2023 року!

Туреччина — це піски середземноморських пляжів, повітряні кулі у Каппадокії та величний Стамбул, що стоїть одразу на двох частинах світу. Сьогодні розкажемо про автобусний тур до турецького міста Анталія! Вже звідси ви можете відправитись на будь-яку екскурсію, яка вас зацікавила, та урізноманітнити свій відпочинок!

Поїхали на турецькі береги!

Анталія — це курортне місто на узбережжі Середземного моря. Традиційно цей туристичний напрям асоціюється саме з релаксивним відпочинком, знаменитим all inclusive* та пляжами на будь-який смак! А ще Туреччина — це активний відпочинок, багата історія та культура і, звичайно, усім відома турецька гостинність!

Маршрути з українських міст до Анталії

Виїзди здійснюються з трьох міст України: Києва, Одеси та Дніпра протягом такого періоду:

  1. Київ — з 25.04 до 31.10
  2. Одеса — з 25.04 до 31.10
  3. Дніпро — з 20.05 до 25.10

Як їдемо

Виїзд із Києва: вівторок, середа, п’ятниця, субота
Виїзд з Анталії: понеділок,четвер, п’ятниця, неділя

Маршрут: Київ — Біла Церква — Умань — Одеса — Ізмаїл — Констанца — Добрич — Варна — Бургас — Стамбул — Бурса — Бурдур — Анталія.

Можлива посадка та висадка в таких містах: Київ, Біла Церква, Умань, Одеса, Ізмаїл

Виїзд із Одеси: вівторок, п’ятниця
Виїзд з Анталії: четвер, неділя

Маршрут: Одеса – Ізмаїл – Констанца – Добрич – Варна – Бургас – Стамбул – Бурса – Бурдур – Анталія.

Можлива посадка та висадка в таких містах: Одеса, Ізмаїл

Виїзд із Дніпра: середа, субота
Виїзд з Анталії: понеділок, п’ятниця

Маршрут: Дніпро – Кривий Ріг – Кропивницький – Умань – Одеса – Татарбунари – Ізмаїл – Стамбул – Бурса – Бурдур – Анталія.

Можлива посадка в таких містах: Кривий Ріг, Кропивницький, Умань

Туреччина від Join UP!

Туреччина — це один з наших пріоритетних напрямів, який ми розвиваємо уже 8 років. А це означає, що ми знаємо про цю країну геть усе, а Туреччина, в свою чергу, прекрасно знає нас!

Там працюють Join UP! Champions** — наша команда гідів та трансферменів, а також “свої люди” на курортах: ми відправляємо представників у кожен готель та виключаємо зі списку ті готелі, якими не задоволені наші туристи!

Так ми намагаємось підвищити рівень задоволенності наших клієнтів, аби все було на найвищому рівні. Саме тому 1,2 мільйона туристів вже відпочили з нами у Туреччині, а цього року ми плануємо відправити на відпочинок ще 200 000 туристів! Хочете дізнатися більше про те, що таке відпочинок із Join UP! у Туреччині? Тоді вам сюди! 😉

Наші партнери

Надійний та досвідчений партнер Summer Tour (на ринку з 2002 року).

Входить до топ-10 DMC*** (приймаючих компаній)
5+ млн туристів
75 % — туристи з Німеччини та Нідерландів
5 власних готелів
19+ готелів ексклюзивно із Join UP!

Що подивитися у Туреччині?

Памуккале

Курорт з термальними джерелами, розташований поряд з руїнами античного міста Ієраполіс, обов’язково варто відвідати. Тим паче, що розташований він у 175 кілометрах від Анталії — невелика відстань, особливо враховуючи чималі розміри Туреччини. Лікувальна вода з місцевих термальних джерел була відома ще в античні часи і зберегла свою популярність серед туристів і донині. Їхати сюди можна на цілу добу, аби як слід поніжитись у джерелах і оглянути руїни стародавнього міста. Памуккале (з турецької “Бавовняний замок”) — це розкішна природна пам’ятка, а купання у гарячих водах туристи часто описують як стрибок у басейн з шампанським!

Демре — Мира — Кекова

Поціновувачі історії обов’язково мають відвідати Демре поблизу Анталії, адже там стоять руїни античного міста Мира. Збудоване лікійцями, воно перейшо до греків, а пізніше було захоплено римлянами. Так, воно містить ознаки одразу кількох культур, а гробниці та амфітеатр ідеально збереглися до наших днів. Неподалік від Мири розташований острів Кекова. Там також стояло стародавнє місто, що частково затонуло внаслідок катаклізму. Саме з таких історій походять міфи про Атлантиду. Подорож за цим маршрутом дозволить вам не лише доторкнутися до історії, але й помилуватися берегами теплого Середземного моря під час морської прогулянки!

Каппадокія

Один з найпопулярніших туристичних напрямів у Туреччині, широко відомий за чисельними фотографіями з яскравими повітряними кулями. Каппадокія з центром у місті Кайсері знаходиться доволі далеко від Анталії, але дістатися туди можна як автобусом, так і літаком, або ж доїхати на орендованій машині!
Регіон на північний схід від Анталії здобув свою унікальність за рахунок рельєфу, що утворився через вулканічну активність у минулому. Місцеві жителі будували у м’якій породі печери та за сотні років створили ціле підземне місто Дерінкую, що так приваблює туристів. Поєднання унікального простору та стародавнього міста створило цілу культуру використання повітряних куль для огляду одного з найкрасивіших місць на планеті! Тому візит у Каппадокію просто зобов’язаний мати у програмі політ на яскравій кулі, адже цю мить ви запам’ятаєте на все життя!

Район Калєічі (Анталія)

Коли ви захочете прогулятися містом без тривалих поїздок та екскурсій, рекомендуємо відправитись у район Калєічі — історичний центр міста. Тут збереглися будівлі з римських, візантійських та османських часів. Одна з найвідоміших та найдавніших — ворота Адріана — являє собою тріумфальну арку на честь римського імператора, який мав тут літню резиденцію. Так, навіть імператор Адріан надавав перевагу відпочинку саме у Анталії та, можливо, користувався послугами Join UP! 😉

Тахталидаг

Гора поблизу Анталії заввишки понад 2 кілометри знаходиться неподалік від узбережжя Середземного моря. Тому годі й уявити, який прекрасний вид відкривається перед очима туриста, коли він опиняється на її вершині! До речі, на вершину Тахалидаг можна дістатися за допомогою канатної дороги. Отже, ви зможете там побувати, навіть не маючи сильного бажання спробувати свої сили у альпінізмі!

Зелений каньйон — Водоспад Манавгат

На північний схід від Анталії розташовані природні пам’ятки, такі як Зелений каньйон та водоспад Манавгат. Чисті річкові води проходять через гори, де на туристів чекає прогулянка у човні та розкішна природа Середземномор’я — саме на такі моменти полюють туристи! Надзвичайна природа стане зайвим приводом для фотосесії, а бажаючі можуть пірнути у прохолоду місцевих вод!

The Land of Legends

Тематичний парк та шоппінг-авеню, де буде весело як дітям, так і дорослим! The Land of Legends — це цілий комплекс шалених розваг. Він вважається найкращим торговельно-розважальним центром міста та знаходиться у листі must visit**** для тих, хто просто не може повернутися з Анталії без подарунків для себе та близьких!


* Все включено
** Чемпіони
*** Destination Management Company (англ.) — туроператор приймаючої сторони
**** must visit (англ.) — обов’язково відвідати