Агентам

Villas Muses

Кассандра

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Автономні фешенебельні трикімнатні і чотирикімнатні вілли. Розташовані в сосновому бору недалеко від селища Неа Фокеа, на півострові Кассандра. Тут ви проведете спокійний комфортний відпустку далеко від міської суєти. Стильні вілли відрізняють зручності, продумані до дрібниць. Це поєднання розкоші і чудових природних пейзажів. Відпочиваючих чекають мальовничі піщані пляжі, соснові гаї та чудові бухти.

В номері

 • Балкон/тераса
 • Ванна/душ
 • Кондиціонер
 • Кухня
 • Телевізор
 • Фен
 • Холодильник

Корисна інформація

На весь термін перебування до послуг відпочиваючих надається невеликий автомобіль. Можливо надання допомоги в покупки (придбання продуктів харчування). Щоденне прибирання, крім неділі.

Опис номерів

 • VILLA ERATO (65 кв. м, на 2-4 особи), 400 м до пляжу. 2-хэтажная вілла з 2-ма спальнями, садом з барбекю (700 кв. м) і загальним басейном на 10 вілл. На 1 поверсі: одна спальня (двоспальне ліжко) та вітальня з кухонним куточком з усім необхідним, холодильник і ел. плита, телефон, супутникове телебачення, камін, кондиціонер в спальні і вітальні, WC, ванна. На 2-му поверсі: 1 спальня відкритої планування (2 одномісні ліжка).
 • VILLA ARTEMIS /KATIA (65 кв. м, на 2-4 чол.), 1 км до пляжу. 2-хэтажная вілла з 2-ма спальнями, садом з барбекю (1200 кв. м) і загальним басейном на 10 вілл. На 1-му поверсі: одна спальня (двоспальне ліжко) та вітальня з кухонним куточком з усім необхідним, холодильник і ел. плита, телефон, супутникове телебачення, камін, кондиціонер, 2 WC і душ. На 2-му поверсі: одна спальня відкритої планування (2 одномісні ліжка).
 • VILLA HERA (150 кв. м, на 10 чол.), 400 м до пляжу, сад з барбекю і басейн. Двоповерхова вілла з 5-ма спальнями. На 1-му поверсі: 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), ванна кімната з ванною, вітальня з обладнаною кухнею (включаючи посудомийну і пральну машину), телефон, супутникове телебачення, кондиціонер (в спальнях і в салонах). На 2-му поверсі: 3 спальні, кондиціонер, в 1-ій зі спалень є телевізор (з російськими каналами) і телефон, 2 ванні кімнати, одна з яких – з гідромасажем.
 • VILLA THALIA /DIMITRA (75 кв. м, на 4-5 чол.), 800 м до пляжу. 2-поверхова вілла з 3-ма спальнями. Сад з барбекю (1200 кв. м), басейн на 10 вілл. На 1-му поверсі: 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), вітальня з кухонним куточком з усім необхідним, посудомийна машина, супутникове телебачення, телефон, камін, WC, душ, кондиціонер – тільки в спальнях. На 2-му поверсі: одна спальня відкритої планування (2 одномісні ліжка), WC, душова.
 • VILLA AFRODITE /ARIADNI (120 кв. м, що на 6 осіб), 600 м до пляжу, 2-х поверхова вілла з 3-ма спальнями. Сад з барбекю (1500 кв. м) і загальний басейн. На 1-му поверсі – 1 спальня (2 одномісні ліжка), вітальня з поєднаною обладнаною кухнею, посудомийна машина, кондиціонер, телефон, супутникове телебачення, камін, WC. На 2-ому поверсі – 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), ванна кімната (ванна), закрита лоджія з виходом на терасу.
 • VILLA ANTIGONI (110 кв. м, на 6-7 чол.), 500 м до пляжу. 2-х поверхова вілла з 3-ма спальнями. Сад з барбекю (1500 кв. м). На 1-ому поверсі – 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), вітальня з кухонним куточком з усім необхідним, посудомийна машина, супутникове телебачення, телефон, камін, WC, ванна. Центральна система кондиціонування по всій віллі. На 2-му поверсі – 1 спальня (двоспальне ліжко), вітальня (можна помістити дод. ліжко), WC, душова.
 • VILLA DANAI (400 кв. м на 10 чол.), 400 м до пляжу. Триповерхова вілла з 5-ма спальнями. Сад з барбекю (500 кв. м), басейн. На 1-му поверсі: спальня (двоспальне ліжко), вітальня з кухонним куточком і необхідним обладнанням, телефон, супутникове телебачення, камін, WC, душ, кондиціонер (в спальні та вітальні). На 2-му поверсі: вітальня, 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), WC, ванна, кондиціонер. 3-ій поверх – 2 спальні, 2 ванні кімнати (одна – з гідромасажем та парної). В одній зі спалень є телевізор.
 • VILLA NEFELI with private pool (110 кв. м на 6 осіб) з приватним басейном, 300 м до пляжу. 2-хэтажная вілла з 3-ма спальнями. Сад з барбекю (1500 кв. м ) і басейн. На 1-му поверсі: 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), вітальня з кухонним куточком з усім необхідним, посудомийна машина, супутникове телебачення, телефон, камін, WC, ванна. Центральна система кондиціонування. На 2-му поверсі: 1 спальня (2 одномісні ліжка), вітальня (можна помістити додаткову ліжко для 7-го чол.), WC, душова.
 • VILLA AFRODITE (120 кв. м на 6 осіб), 600 м до пляжу, 2-хэтажная вілла з 3-ма спальнями. Сад з барбекю (1500 кв. м) і загальний басейн. На 1-му поверсі: 1 спальня (2 одномісні ліжка), вітальня з поєднаний-ної обладнаною кухнею, посудомийна машина, кондиціонер, телефон, супутникове телебачення, камін, WC. На 2-му поверсі: 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), ванна кімната (ванна), закрита лоджія з виходом на терасу.
 • VILLA ATHINA with private pool (105 кв. м на 7 чол +1 extra bed), сад з барбекю і власний басейн. 700 м до пляжу, 2-х поверхова вілла з 3-ма спальнями, 1 ванна кімната. На 1-му поверсі: спальня (1 двоспальне ліжко), вітальня з поєднаною обладнаною кухнею, посудомийна машина, мікрохвильова піч, кондиціонер, телефон, супутникове телебачення, камін, пральна машина, душ, WC. На 2-му поверсі: спальня (з 2-ма одномісними ліжками та одним двоспальним). На цокольному поверсі (напівпідвальне приміщення) – 1 спальня з 2-ма ліжками.
 • VILLA URANIA (180 кв. м на 10 чол), сад з барбекю. 400м до пляжу, 3-хэтажная вілла з 5-ма спальнями. На 1-му поверсі: 2 спальні (1 – c двомісним ліжком, інша – з одномісним), вітальня з поєднаною обладнаною кухнею, посудомийна машина, мікрохвильова піч, кондиціонер, телефон, супутникове телебачення, камін, пральна машина, ванна кімната з WC. На 2-му поверсі: 2 спальні (одна – з двомісним ліжком, інша – з 2-ма окремими ліжками), окрема ванна кімната і робочий куточок з письмовим столом. На цокольному поверсі – вітальня з поєднаною кухнею, 1 спальня (з 2-ма ліжками), ванна кімната.
 • VILLA ASPASIA (80 кв. м, що на 6 осіб), 800 м до пляжу. 2-поверхова вілла з 4-ма спальнями. Сад з барбекю, басейн на 3 вілли. На 1-му поверсі: 2 спальні (в одній – двоспальне ліжко, в іншій – 2 одномісні ліжка), вітальня з кухонним куточком з усім необхідним, посудомийна машина, супутникове телебачення, телефон, камін, WC, душ, кондиціонер (у спальнях). На 2-му поверсі: 1 спальня відкритого планування, WC, душова. На цокольному поверсі – 1 спальня з двома окремими ліжками. VILLA ARITI (65 кв. м, на 2-4 особи), 400 м до пляжу. Двоповерхова вілла з 2-ма спальнями, садом з барбекю (700 кв. м) і загальним басейном на 10 вілл. На 1-му поверсі: 1 спальня (двоспальне ліжко) та вітальня з кухонним куточком і всім необхідним, холодильник і ел. плита, телефон, супутникове телебачення, камін, кондиціонер в спальні і вітальні, WC, ванна. На 2-му поверсі: 1 спальня відкритого планування, (2 одномісні ліжка).

Пляжне обладнання
Платні послуги

 • Парасольки
 • Лежаки

Інфраструктура та послуги

 • Берег: піщаний пляж
 • сейф на reception

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.