Агентам

Villa Nion

Петровац

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис
Вілла знаходиться в селищі Бечічі, поруч з готелем Queen of Montenegro.
Загальна кількість номерів у готелі
Максимальне розміщення на віллі – 36 осіб
Типи номерів

В номерах:

В DBL:

  • Кондиціонер, кабельне телебачення (плазма), бездротовий інтернет, міні-бар, балкон, ванна кімната, фен, сучасний інтер’єр.

FAMILY ROOM:

  • Спальня з французьким ліжком, вітальня з розкладним диваном. Кондиціонер в кожній кімнаті, кабельне телебачення (плазма), домашній кінотеатр, безпровідний інтернет, кухні немає!!!, міні-бар, кондиціонер, ванна кімната, фен, сучасний інтер’єр. Максимальне розміщення – 4 чол.

В APP:

  • Спальня з французьким ліжком, вітальня з розкладним диваном. Кондиціонер в кожній кімнаті, кабельне телебачення (плазма), домашній кінотеатр, безпровідний інтернет, кухня, міні-бар, кондиціонер, ванна кімната, фен, сучасний інтер’єр. Максимальне розміщення – 4 чол.

В АРР LUX:

  • Трикімнатний номер, дві спальні з французьким ліжком, вітальня з розкладним диваном, обідня зона. Кондиціонер в кожній кімнаті, кабельне телебачення (плазма), домашній кінотеатр, безпровідний інтернет, кухня, міні-бар, кондиціонер, ванна кімната, фен, сучасний інтер’єр. Максимальне розміщення – 5.

Рік будівництва готелю
2009 рік
Відстань до аеропорту

  • Тіват – 26 км
  • Подгоріца – 57 км

Відстань до найближчого міста / курортного центру
3 км від Будви
Коментарі

До пляжу можна дістатися за допомогою зручного пішохідного мосту.

Розташування пляжу
250 м
Тип пляжу
Дрібно-гальковий муніципальний пляж
Пляжне обладнання

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.