Агентам

Villa Jefimija & Sofia

Ігало

Villa Jefimija & Sofia Villa Jefimija & Sofia Class "B"

Чорногорія, Ігало

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Комплекс з двох вілл, об’єднаних спільною територією і рецепцією. Поруч з віллами – невелика територія, відкритий басейн. Для розміщення пропонуються студії та апартаменти.

Поруч з віллою є вся необхідна інфраструктура – ресторани і нічні розважальні заклади жвавій набережній Пет Даніца. Вона простягається на 7 кілометрів уздовж узбережжя.

Загальна інформація

К-ть місць К-ть корпусів
69 2

Розташування

Пляжний готель

У передмісті Герцег Нові – містечку Ігало, недалеко від Institute «Dr. Сімо Milosevic », на першій лінії моря. У 22 км від аеропорту Tivat, в 45 км від міста Dubrovnik і в 40 км від міста Kotor.

Аеропорт: Тіват

Відстань до найближчого аеропорту: 22 км

Відстань до моря (1 лінія): 30 м


Переваги

  • Близько до аеропорту

Інфраструктура та послуги

  • Берег: дрібна галька
  • вхід у море: плита
  • тип пляжу: міський пляж

Міський пляж в 30 м від вілли, галька-платформа. Також неподалік є нудистський пляж.

  • відкритий басейн
  • Піші прогулянки

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.