Агентам

Residence Bologna

Прага-Центр

Residence Bologna Residence Bologna 3

Чехія, Прага-Центр

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Розміщення з тваринами
можливе розміщення з домашніми тваринами – малими безкоштовно, великими 20 євро/день
Загальна кількість номерів у готелі
126 номерів: Suite – 4, Apt – 48, Twin – 43, DBL – 10, Triple – 7, QDPL – 4
Типи номерів

  • Комфортабельний двомісний номер, у ванній кімнаті душова кабіна, розмір ліжка DBL, можливі додаткова і дитяча ліжка, розмір номери 25-35 м2.
  • Комфортабельний номер, у ванній кімнаті душова кабіна або ванна, розмір ліжка Twin, можливі додаткова і дитяча ліжка, розмір номери 25-35 м2.
  • Комфортабельний тримісний номер у ванній кімнаті ванна або душова кабіна, розмір ліжок DBL+1 або Twin+1, можливі додаткова і дитяча ліжка, розмір номери 40 м2.
  • Комфортабельний апартамент, деякі номери з балконом, у ванній кімнаті ванна або душова кабіна, розмір ліжок DBL/TWIN, DBL – foll away bed, можливі додаткова і дитяча ліжка, розмір номери 50-75 м2.
  • Комфортабельний номер, деякі номери з балконом у ванній кімнаті ванна або душова кабіна, розмір ліжок DBL Queen, можливі додаткова і дитяча ліжка, розмір номери 75-120 м2

Check in
14:00
Check out
11:00
Про мінібарі
Повністю реконструйована будівля розташована в самому серці Старого Міста в 150 метрах від знаменитого Карлового Мосту
Коментарі
ресторан на 100 чоловік, в якому гості можуть скуштувати італійську та міжнародну кухню а також кухню середземномор’я. У ресторані розташований бар.

Готель пропонує виключно сніданки, які проводяться в окремому приміщенні для сніданків. Також можливо замовити обід і вечеря за додаткову оплату.
Сніданок:7:30 – 10:30 шведський стіл

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.