Агентам

Optima Rimonim

Рамат-Ган

Optima Rimonim Optima Rimonim 4

Ізраїль, Рамат-Ган

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Додаткова інформація

 • Готель Rimonim Optima розташована дуже близько від бізнес-центру Тель-Авіва, і це ідеально підходить для тих, хто приїхав в Ізраїль у справах бізнесу, а також для туристів, що відвідують центр країни. Звідси легко дістатися до Тель-Авів, помилуватися на бурхливе нічне життя цього ніколи не засипав міста в одному з тель-авівських кафе, або відвідати зоопарк Сафарі в Рамат-Гані.

E-mail
[email protected]
Телефон
+972-3-6754444
Типи номерів

 • Однокімнатний номер
  В однокімнатному номері можуть розміститися тільки 2 дорослих. В усіх номерах є маленька кухонька, обладнана мікрохвильовою піччю, посудом і столовими приладами, маленьких холодильником, електричним чайником, набір для приготування кави та чаю. У номері є письмовий стіл, м’який куточок для двох, кондиціонер, кабельне телебачення, індивідуальний сейф і ванна кімната з феном для сушіння волосся.
 • Сімейний номер
  Сімейний номер складається з суміжних спальні і вітальні без перегородки. У номері встановлено великий шафа, письмовий стіл та 2 телевізора. Вітальня затишна і зручна, обладнана розкладним диваном-ліжком, на якому можна розмістити 2 дітей. В усіх номерах є маленька кухонька, обладнана мікрохвильовою піччю, посудом і столовими приладами, маленьким холодильником, електричним чайником, набір для приготування кави та чаю. У номері є письмовий стіл, м’який куточок для двох, кондиціонер, кабельне телебачення, індивідуальний сейф і ванна кімната з феном для сушіння волосся. Сімейний номер підходить для 2 дорослих та 2 дітей.
 • Двокімнатний люкс
  Двокімнатний люкс складається з суміжних спальні і вітальні без перегородки. У номері встановлено великий шафа, письмовий стіл та 2 телевізора. Вітальня затишна і зручна, обладнана розкладним диваном-ліжком, на якому можна розмістити 2 дітей. В усіх номерах є маленька кухонька, обладнана мікрохвильовою піччю, посудом і столовими приладами, маленьким холодильником, електричним чайником, набір для приготування кави та чаю. У номері є письмовий стіл, м’який куточок для двох, кондиціонер, кабельне телебачення, індивідуальний сейф і ванна кімната з феном для сушіння волосся. Двокімнатний люкс підходить для 2 дорослих та 2 дітей.
   

Сайт
http://russian.rimonim.com
Коментарі

 • В їдальні готелю з 07:00 до 10:00 годин щодня подається багатий і різноманітний ізраїльський сніданок. Гарячі обіди подаються з неділі по четвер з 13:00 до 15:00. П’ятничний вечерю подається з 18:00 до 20:00.

Коментарі

 • поштові послуги
 • сприяння в оренді автомобіля
 • бронювання, зміни і скасування авіаквитків
 • організація доставки в аеропорт
 • прання та прасування
 • виклик лікаря
 • інформація про транспортні послуги
 • інформація про екскурсії по Ізраїлю
 • замовлення екскурсій.

Опис конференц-залів

 • Зал для проведення ділових зустрічей відкритий для постояльців готелю з неділі по четвер з 17:00 до 23:00. Зал обладнаний комп’ютерами з вільним доступом до Інтернету, принтером та копіювальною машиною. У залі подаються холодні і гарячі напої. Користування залом для проведення ділових зустрічей безкоштовно для всіх постояльців готелю.

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.