Агентам

On The Rocks Hotel

Санторіні

On The Rocks Hotel On The Rocks Hotel 4

Греція, Санторіні

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис
Готель On the Rocks – це невеликий і затишний готель в селі Імеровіглі. Готель розташований на висоті 200 м над рівнем моря, звідки відкривається чудовий вид на Кальдеру. Архітектурний ансамбль готелю виконаний в традиційному стилі Цикладик. В готелі всього лише 17 номерів, але всі вони чудово оснащені і виконані виключно в блакитних і білих тонах, елементи декору в інтер’єрі епохи класицизму в поєднанні з сучасними тенденціями. Високий рівень сервісу задовольнить самого вимогливого гостя.
Типи номерів
17 номерів, серед них: 9 номерів Superior з ванною кімнатою, вітальнею зоною, спальнею та верандою з видом на море; 6 номерів Suite з вітальнею, верандою з видом на море і ванною кімнатою; 1 номер Honeymoon Suite з великим ліжком, вітальні кімнатою, окремою ванною кімнатою, верандою з видом на море і джакузі на відкритому повітрі і 1 Master Suite зі спальнею, вітальнею, ванною кімнатою, великою верандою і басейном на відкритому.
Коментар
Готель розташований на висоті 200 м над рівнем моря в селі Імеровіглі. Буквально в 10 км від готелю аеропорт, порт і в 3 км столиця Санторіні, Фіра.
Коментарі

  • бар біля басейну з прохолодними напоями, коктейлями та легкими закусками;
  • ресторан

Розташування пляжу
в 200 м від готелю
Пляжне обладнання

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • сейф на reception

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.