Агентам

Murmuri

Барселона

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Додаткова інформація

В оформленні готелю Murmuri гармонійно поєднані оригінальні архітектурні традиції 19-го століття і вишуканий сучасний дизайн інтер’єру. Номери оформлені в нейтральних тонах і обставлені елегантними меблями з темних порід дерева.

E-mail
[email protected]
Входить в групу готелів
Preferred Boutique
Телефон
+34935500600
Загальна кількість номерів у готелі
53 номери
Сайт
www.murmuri.com
Коментар

Готель розташований поруч зі станцією метро Diagonal і в 700 метрах від станції метро Passeig de Gracia, від якої можна без пересадок дістатися до Міжнародного аеропорту Барселона – Ель Прат. Прогулянка пішки до знаменитих будівель великого архітектора Гауді Ла-Педрера і Будинок Бальо займає близько 10 хвилин.

Пляжне обладнання

Інфраструктура та послуги

  • обмін валют
  • сейф на reception
  • парковка

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.