Агентам

– Marelina Villas

Ретімно - Панормо

– Marelina Villas – Marelina Villas Apt

Греція, Ретімно - Панорм

10 9 41

На основі рейтингу Tripadvisor

90%

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Комплекс має в своєму розпорядженні окремими віллами в чарівному саду з оливковими і плодовими деревами і виноградними лозами. Вілли знаходяться всього в 100 метрах від моря в 700 метрах від мальовничого порту Скопелос.
Крамниці і таверни розташовані менш ніж в 10 хвилинах ходьби від вілли. Ви також легко доберетеся до безоплатної громадської паркування. Готель знаходиться всього в 100 метрах від моря.

Пляжне обладнання

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.