Агентам

Le Lausanne

Ніца

Le Lausanne Le Lausanne 3

Франція, Ніцца

10 8 49

На основании рейтинга Tripadvisor

82%

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

E-mail
[email protected]
Телефон
+330493888594
Загальна кількість номерів у готелі
35 номерів
Сайт
www.lausannehotelnice.com
Коментар

Готель розташований у центрі Ніцци, в 600 м від Promenade des Anglais. Міжнародний аеропорт знаходиться в 7 км від готелю.

Коментарі

Піщаний пляж в 600 м від готелю.

Інфраструктура та послуги

  • Водні види спорту
  • оренда автомобіля
  • обмін валют
  • сейф на reception

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

awalker1994Эдинбург, Великобритания

Этот отель был красивым отелем. Примерно 5-10 минут пешком до станции. 10 минут ходьбы до пляжа и 15-20 минут ходьбы до старого города. Номера небольшие, но удобные, с хорошим обслуживанием и симпатичными балконами.

ksyerДанфермлайн, Великобритания

По прибытии нас встретил Тибор на стойке регистрации, он был таким милым и любезным. У нас была проблема с нашим номером, так как забронированный номер с балконом не был проблемой, и его сразу же отсортировали, отличный сервис.

PeterFreemanParisПариж, Франция

Моя девушка, я и друзья останавливались в отеле на три ночи. Номера немного маленькие, но кристально чистые, что в наши дни уже нельзя считать само собой разумеющимся. Весь персонал был очень дружелюбным и встречал нас каждый день с улыбкой. Я хотел бы выделить Николаса, чьи рекомендации и способность разблокировать зарезервированные столы были неоценимы. Спасибо, Николай, будем рады видеть Вас снова в ближайшее время. Показати ще