• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Hyatt Regency Thessaloniki

Салонікі

Hyatt Regency Thessaloniki Hyatt Regency Thessaloniki 5

Греція, Салоніки

10 9 1170

На основании рейтинга Tripadvisor

90%

Розташування

- 3 км


Інфраструктура та послуги

  • Дискотека
  • система харчування:

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

TheKiryaСанкт-Петербург, Россия

Очень удобно на одну ночь, если пересадка в Салониках. Вокруг очень красиво и очень чисто, шаттл из аэропорта и обратно, вкусно и вкусно, удобные кровати и матрац, звукоизоляция, хороший персонал. В общем - своих денег.

vera10199Краснодар, Россия

Красивый и чистый отель с шикарной зеленой территорией. Многое оборудование уже устарело (например, сантехника), но все чистое. И это главное. Отель в целом очень ухоженный. Кухня в ресторане на пять баллов из пяти. Все блюда очень вкусные. Персонал внимательный. Если сравнить с другими Пятерками в Салониках, Hyatt лучший. Одно замечание - Заменить дополнительную кровать для взрослых. Показати ще

Stet-kКиев, Украина

Брали номер на одну ночь! Отличная гостиница. Всё на высоком и должном уровне! Рядом с аэропортом. Можно доставить свои шатлами прямо к терминалу! Полностью подходит как транзитное место после прилёта или же перед вылетом.