Агентам

Fortuna 4 Costa Brava

Коста Брава

Fortuna 4 Costa Brava Fortuna 4 Costa Brava 4

Іспанія, Коста Брава

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис

FORTUNA – це система бронювання, при якій назва готелю заздалегідь невідомо.

Є можливість вибору регіону (в окремих випадках – міста), а так само категорії готелю. Назва готелю стає відомим за кілька днів до вильоту.

Популярність турів з проживанням по системі Fortuna зростає з кожним роком, і її переваги очевидні: якщо пощастить, за більш ніж помірну ціну можна провести відпустку в готелі, який коштує значно дорожче за його безпосередньої бронювання.

По системі Fortuna 4* ви будете розміщені у готелі рівня 4*. При бронюванні і придбанні туру Вам гарантується розміщення в одному з готелів узбережжя, що відповідає зазначеним умовам.

Дана система побудована на наступному: за кілька днів до початку туру у готелях залишаються вільні номери, які реалізуються за спеціальними зниженими цінами. Ви завжди будете у виграші, так як в будь-якому випадку ціна туру буде нижче ціни найдешевшого з представлених готелів, а якщо Вам пощастить, Ви відпочинете в найкращому готелі з усіх можливих варіантів. Затишна атмосфера готелю, дружня атмосфера і ввічливий персонал залишать у вас приємні враження про готелі.

Додаткова інформація

У будь-якому випадку у туристів, які замовили тур по системі Fortuna, є прекрасна можливість відпочити на обраному курорті за оптимально економною ціною.

Типи номерів
Стандарт (standard)
Коментар

Розміщення в Costa Brava:

  • Tossa de Mar
  • Lloret de Mar
  • Blanes
  • Malgrat de Mar
  • Santa Susana
  • Calella
  • Pineda de Mar

Пляжне обладнання

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.