• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Helya Beach & Spa

Монастір

Helya Beach & Spa Helya Beach & Spa 3+

Туніс, Монастір

10 6 465

На основании рейтинга Tripadvisor

60%

Готель Helya Beach & SPA знаходиться на самому березі Середземного моря, в курортному регіоні Монастір, навпроти аеропорту. На території готелю кілька басейнів, водні гірки, ресторани і бари, а також до послуг гостей доступний Спа-центр. Готель підійде як для сімейного відпочинку з дітьми, так і для активного молодіжного відпочинку.


Інформація про структуру готелю і про номерний фонд:

Готель відкритий в 1994 р. Остання часткова реновація – 2019 р. В готелі по мірі необхідності проводиться косметичний ремонт.
Складається з основного п’ятиповерхової будівлі. Є ліфти.
Всього в готелі 335 номерів різних категорій: Standard Garden View, Superior Sea View and Family Rooms.
Наявність номерів для людей з обмеженими можливостями – ні.
Connected Room – так.

Tel: +216 73 521 100
www.helyabeach.com

Загальна інформація

Рік будівництва Реновація К-ть номерів Check-in Check-out
1994 2019 335 14:00 12:00
  • Номери для людей з обмеженими можливостями: ні
  • Наявність суміжних номерів: так
  • Розміщення з тваринами: ні

Розташування

Пляжний готель

Відстань до аеропорту Картаж: 170 км
Відстань до аеропорту Монастір: 1 км
Відстань до аеропорту Энфида: 60 км
Відстань до центру міста Сусс: 15 км
Відстань до центру міста Монастір: 10 км
Найближчий готель зліва — Le Soleil Bella Vista Resort 4*, праворуч Iberostar Kuriat Palace 5* — (див. на море)

Відстань до моря: 1 лінія


Типи номерів

Standard Room Garden — номер з видом на сад/околиці. Twin beds (ліжка щільно стоять один біля одного) або king size bed (обмежена колиество). Додаткове місце — мобільна односпальне ліжко 1,9 м х 0,8 м або вбудована софа (при наявності у номері).

* сейф знаходиться на рецепції готелю — платно / 3 TND добу + депозит за ключ 30 TND; пульт від телевізора — депозит 20 TND; міні-бар – оренда платно 10 TND за добу; фен – депозит 20 TND
** центральний кондиціонер працює з 15.06 по 15.09

Характеристика номерів:

Площа номера 24 кв. м (total)
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 2+2 / 3+1

Додаткові опції:

Тип додаткового місця мобільна односпальне ліжко або вбудована софа
Краєвид із номера сад/околиці
  • балкон: так
  • кондиціонер: центральний
  • ванна
  • туалетні засоби
  • телефон
  • TБ: каналы (old)

Спеціальні послуги:

прибирання номера щодня

заміна білизни 2 рази на тиждень

заміна рушників щодня

Superior Sea View — номер з видом на море. King size bed або twin beds (ліжка стоять щільно один біля одного). Додаткове місце — мобільна односпальне ліжко 1,9 м х 0,8 м або вбудована софа (при наявності у номері). Номери ідентичні зі Standard Room Garden – відрізняються тільки видом з номера.

* сейф знаходиться на рецепції готелю — платно / 3 TND добу + депозит за ключ 30 TND; пульт від телевізора — депозит 20 TND; міні-бар — оренда платно 10 TND за добу; фен – депозит 20 TND
** центральний кондиціонер працює з 15.06 по 15.09

Характеристика номерів:

Площа номера 24 кв. м (total)
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 2+2 / 3+1

Додаткові опції:

Тип додаткового місця мобільна односпальне ліжко або вбудована софа
Краєвид із номера море
  • балкон: так
  • кондиціонер: центральний
  • ванна
  • туалетні засоби
  • телефон
  • TБ: каналы (old)

Спеціальні послуги:

прибирання номера щодня

заміна білизни 2 рази на тиждень

заміна рушників щодня

Сімейний номер з видом на сад або море.

Характеристика номерів:

Площа номера 38 кв. м.
Максимальна кількість гостей у номері (дорослих) 4
Максимальна кількість гостей у номері (з дітьми) 2 + 2

Додаткові опції:

Краєвид із номера на сад або море
  • тераса / балкон
  • кондиціонер
  • ванна / душ
  • мінібар: за додаткову плату
  • спальня
  • TБ: супутникове

Спеціальні послуги:

прибирання номера


Інфраструктура та послуги

  • вхід у море: пологий
  • Берег: піщаний пляж
  • шезлонги
  • пляжні рушники* луна-парк
  • парасольки

* власна зона на пляжі
** пляжні рушники — депозит 10 TND

  • Дитячий басейн
  • Дитяче відділення в загальному басейні
  • відкритий басейн
  • Водні гірки
  • шезлонги
  • рушники* луна-парк
  • парасольки

* основний басейн з дитячою секцією (2 дитячих водних гірки)
** басейн з 3 гірками для дорослих
*** дитячий басейн і басейн для дорослих в зоні relax
**** пляжні рушники — депозит 10 TND

  • амфітеатр
  • анімація
  • Бочча
  • вечірні програми / Шоу
  • Волейбольний майданчик на пляжі
  • Тенісний корт: освітлення

* анімаційна група | щоденні спортивно-розважальні програми
** тенісний корт | жорстке покриття | оренда ракеток і м’ячиків — депозит

  • ресторан
  • бар
  • бар біля басейну
  • лобі-бар
  • пляжний бар
  • система харчування:

Про ресторан

  • основний ресторан Rubis сервірує шведський стіл на сніданок 07:00-10:00, обід 12:30-14:00 і вечеря 18:30-21:00
  • a la carte ресторан туніському кухні Zumurd сервірує вечеря 19:30-21:00 (крім суботи) | доступно одне безкоштовне відвідування протягом відпочинку, по попередній резервації
  • Safir Snack & Pizzeria – піца 15:00-17:00

Про бар

  • Beach Bar – сервіс напоїв і закусок 12:00-18:00 | за додаткову плату
  • Pool Bar Morjene – сервіс напоїв 10:00-18:00
  • Lobby Bar Almas – сервіс напоїв 09:30-23:00 / круасани 10:00 – 11:00
  • Moorish Café – східне кафе, кальянна 16:00 – 23:00 | за додаткову плату

Увагу. Al включає в себе сніданок, ланч, обід, легкі закуски і сервіс безалкогольних та алкогольних напоїв місцевого виробництва. Міцні спиртні напої сервіруються з 11:00 до 23:00 | в інший час доби – платно. Напої за програмою сервіруються в основному ресторані і барах згідно меню і їх графіку роботи.

Бутильована вода в номери не надається, видається щодня в лобі барі – пляшка на номер. Всі напої сервіруються у склянках або чашках по одному за замовлення. Всі напої в пляшках – платно. Імпортні напої, напої в пляшках/банках, кальян в концепцію не входять.

Готель, на свій розсуд, може змінити час, місце подачі і концепцію наданих послуг у ресторанах і барах.

Al станом на літній сезон 2019 р.

  • wi-fi у лобі: безкоштовно
  • обмін валют
  • пральня: за додаткову плату
  • сейф: за додаткову плату
  • сувенірна крамниця

* Wi-Fi – безкоштовно в лобі готелю | базовий доступ | в номерах – немає
** сейф знаходиться на рецепції готелю – платно / 3 TND добу + депозит за ключ 20 TND
*** послуги пральні без прасування

  • Дитячий басейн
  • секція в загальному басейні
  • водні гірки
  • дитячі стільчики в ресторані
  • Дитяче ліжко: безкоштовно

* дитячий басейн | глибина 0.6 м
** дитяча секція в основному басейні з 2 дитячими водними гірками
*** дитяче ліжко за запитом

  • джакузі: за додаткову плату
  • масаж: за додаткову плату
  • хамам: за додаткову плату
  • процедури по догляду за тілом та обличчям: платно

* масаж, джакузі, хамам та процедури з догляду за тілом та обличчям в SPA центрі | c 16 років


Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

Andrey_O

Отдыхали в октябрь 2019. Ехали за белым песком и теплым, чистым морем, ожидания оправдались. Ресторан без вишукувань, море продуктів було, риба регулярно, пирожені/тортики на десерт неожиданно неплохи і різноманітні. Номера чистые, брати повище, внизу ремонт був давно, ще сезон-два пойде. Цена/качество на уровне. Показати ще

Тамара Гаркуша

Добрый день! Сказати, що цей готель жахливий - не сказати нічого! Готель грязный, «ресторан» схожий на хлев з грязною посудом, відсутність стаканов/бокалов/ салфеток. Скатерти все іспачкани едой, таке враження, що їх ніколи не стирали! Відношення персоналу теж далеко від удовлетворительного. Нас в поїздці було 7 чоловік, з трьох номерів кондиціонер працював в одному((( а на вулиці було в кілька днів +42, на всі звернення на ресепшн від нас відмахувалися! Коли уборщици моют територію при басейні вода смують водосгонами прямо в БАССЕЙН! Заметили В готелі є що-то наподобіє конференц залов, але вони абсолютно заброшені, будто там не вибирали з відкриття((( Єдиний плюс це перша лінія, м'який захід в море і чистий білий пісок! И на удивление чистые номера Сто раз подумайте перед тем як вибрати цей готель;) Показати ще

afulika

Віддихали з 27.08 по 06.09 2019. Готель 3 зірки, перша берегова лінія, це важливо, якщо температура +37, то не дуже побіжиш далеко до пляжу. Готель в цілому поганий, не скажу, що люди не старі, шведський стіл в ресторані різноманітний, завжди були і м'ясо і риба, іноді краби, десерти, арбузи, сливи, персики. Хорошее вино, біле, розове, червоне, пиво, міцний алкоголь, солодкі напої завжди були в баре. А тепер останнє: номер не зовсім вдалий, видно було море і частина технічних сооружень і сусідній готель, мішав технічний шум вечором, іноді днем, але це краще, ніж з видом на море, де на території басейну така громка музика, не слишно сусіда поруч ! Номер не убирали ні разу, три рази винесли мусор і за три динара два рази змінили полотенца, вони погано сохли і через перу днів починають пахнути, вони і так пахнуть засобами для стирки. Кровать твердая на любителя. Кондиціонер спочатку не працював, прийшов хлопчик, дуже довго крутив настройки ричажок і все запрацювало. По телевізору ловиться три канали: 1, СТС, ТНТ. Літелі майже 7 годин до моря, пляж обирають щодня, але лежаки і матраси завжди грязні, моешь сам. Море радовало два дня, потом начался шторм и ветер. Море в этом районе мелкое и очень теплое, волны гасятся и не бьют сильно, но шторм приносит много мусора, чего только не плавает в воде: упаковки от шоколадок, пленка, консерванти. Мусор, виброшенный на берег убирається, но в море не зайти, все в мусоре, до вечора почище, можна поплавати з фантиками. Медуз майже не було. Територія готелю ухожена, чиста, хороший басейн і водні горки. В басейні люблять відпочивати туристи з Алжира, якщо їх заезжає багато, то в басейн краще не ходити. Да и в ресторане начинается коллапс: не хватает тарелок, вилок, стаканов. Якщо ви виберете цей готель, обов'язково візьміть свої стакани на 300-400 мл, пиво наливають в маленькі пластикові стакани на 100 мл, да і не надо шукати кружки, можна попити чаю з їх чистої. Сам готель коли-то був красивий, але зараз такий убитий, господа-хозяева готель, помите його, ваша хрустальна люстра в холлі така грязна, що непонятно з чого вона зроблена, стени, меблі в холлі, ліфт, все дуже грязне, не мої стеклянные двері, вікна, все заляпано, забризгано. В хамам теж не можна ходити, все старе, грязное, хоча девочки массажистки старі, а ціни космос! Массаж з хамамом 10 хвилин 100 динар. При готелі є хороший магазин від Аніса, ціни нормальні, нижче, ніж на ринках, вибір великий, сумки з шкіри верблюда, одяг і ін. З Анісом можна торговаться, він скидає ціну. Удивительно невкусный кофе в ресторане, пити неможливо, краще в баре з кофемашини. Вода теж невкусна, тому чай теж невкусний, і тільки з пакетиків, це не Туреччина, де заварюють справжній листовий чай. Так, в цей готель можна їхати з дітьми, їм буде чим займатися, горки, анімації, дискотеки, море. Пляж піщаний. Показати ще