Агентам

Caribbean World Venus Beach

Хаммамет

Caribbean World Venus Beach Caribbean World Venus Beach 4

Туніс, Хаммамет

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Короткий опис
Готель Caribbean World Venus Beach & Garden» оформлений в сучасному стилі, він пропонує чудовий пляжний і активний відпочинок, також тут буде зручно сім’ям з дітьми. Для дітей і дорослих організовуються анімаційні розважальні програми. На пляжі доступні водні види спорту, є і тенісні корти. Безпровідний інтернет надається в лобі. Гості можуть користуватися паркуванням, пральні і прокатом автомобілів, що дозволяє здійснювати тривалі прогулянки. Діти повеселяться в ігровій кімнаті і на ігровому майданчику.
Входить в групу готелів
Caribbean World
Остання реставрація
2011
Сайт
www.caribbeanworld.com.tn
Коментарі
Харчування організовано за системою «все включено». Сніданок подається за типом «шведський стіл». Ресторан готелю пропонує страви місцевої та міжнародної кухні.

Бари біля басейну, на пляжі пропонують напої та закуски, що робить відпочинок ще приємнішим.
Коментарі
власний пляж
Тип пляжу
піщаний
Пляжне обладнання

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека
  • Водні види спорту
  • Тенісний корт
  • Настільний теніс
  • анімація

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.