Агентам

– Aspri Petra Apartments

Іракліон - Аналіпсі

– Aspri Petra Apartments – Aspri Petra Apartments Apt

Греція, Іракліон - Аналіпсі

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Комплекс знаходиться в 10 хвилинах ходьби від пляжу Аналипси. До послуг гостей номери та апартаменти з власною кухнею та безкоштовним Wi-fi. З них відкривається вид на Критське море. У вашому розпорядженні плавальний басейн з баром. Щоранку сервірується континентальний сніданок.
В 100 метрах розташована автобусна зупинка та супермаркет, де продають товари першої необхідності. Центр села Аналипси знаходиться в 250 метрах. Поруч з комплексом облаштована безкоштовна автостоянка.

Інфраструктура та послуги

  • Берег: піщаний пляж
  • відкритий басейн
  • бар
  • сейф на reception

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.