• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Тур Албанією з відпочинком на «Албанських Мальдівах» — у Ксамілі!

Тривалість: 8 днів/7 ночей

День вильоту: четвер

Програма туру:

День 1 Приліт до Тирани. Трансфер у м. Круя.

Поселення в готель. Відпочинок.

На схилі гори Сарі Салтики, звідки добре видно околиці та узбережжя Адріатичного моря, розташоване місто Круя, історія якого тісно пов’язана з ім’ям національного героя Албанії — Джерджі Кастріоті (Скандербега). У місті збереглися руїни фортеці, основу якої було закладено ще стародавніми іллірійцями, середньовічна торговельна вуличка, де можна купити сувеніри та вироби ручної роботи, етнографічний музей, розміщений у будинку багатого городянина XVIII століття, і, звичайно, музей головного героя Албанії — Скандербега.

День 2 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Екскурсія містом Круя. Екскурсія до столиці Албанії – Тирани.

Тирана – столиця Албанії, розташована у прекрасному місці: з одного боку її прикрашає гора Дайті, з іншого – прибережна рівнина. Перші згадки про Тирану як про місто датуються 1614 роком, коли турки на честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто, а столицею Албанії Тирана була проголошена тільки 1920 року.

Переїзд у м. Поградець. Поселення в готель. Відпочинок.

Поградець — албанське місто на березі Охридського озера, що отримало слов’янську назву, бо слов’яни, зокрема болгари, селилися свого часу в долині під стародавнім іллірійським замком. Це місто художників та знаменитих албанських письменників з пам’ятником книзі в центрі, де проводяться міжнародні фестивалі лялькових театрів.

День 3 Сніданок у готелі.

Екскурсія у м. Корча та м. Воскопоя

Корча — один з найбільших і найважливіших культурних та економічних центрів Албанії, вона розташована в південно-східній частині країни на історичній землі перших іллірійських царств. Оточена Моравськими горами, які взимку вкриті снігом, Корча була завжди, і під час правління Енвера Ходжі також, найбільш відвідуваним туристичним напрямком. Місто серенад, місто кохання, місто мистецтв, місто пива (тут з 1928 року працює знаменитий пивоварний завод), маленький Париж — все це говорять про Корчу, місто на південному сході Албанії.

Воскопоя є популярним албанським гірським курортом, куди з’їжджаються також і закордонні любителі лижного спорту. Крихітна Воскопоя вражає великою кількістю історичних пам’яток, представлених здебільшого культовими спорудами. Колись у районі містечка височіло до трьох десятків церков, нині збереглося вісім з них. Найголовніший об’єкт Воскопої — церква святого Миколая (1721 рік), прикрашена фресками. Вона, як і монастир святого Іоанна Хрестителя (1632 рік), належить до культурної спадщини Албанії.

Повернення до готелю. Відпочинок.

День 4 Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд у селище Ксаміль на півдні Албанії. Дорогою – екскурсія до м. Гірокастра. Поселення в готель. Відпочинок.

Екскурсія до «срібного міста» Гірокастра. Під час екскурсії ви відвідаєте стародавню фортецю, побачите знамениті турецькі будинки, що увійшли до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, прогуляєтеся вулицями Гірокастри, які зберегли архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії ХVII-XIX ст. Магазини старого міста рясніють сувенірною продукцією і знаменитим філігранним сріблом.

День 5-7 Сніданок у готелі.

Відпочинок на курорті.

Факультативні екскурсії за бажанням:

Джип-сафарі

Захоплива подорож на джипах Land Rover по бездоріжжю перевалу Ллогара з відвідуванням фортець Лекурсі та Порто-Палермо, відпочинком на красивому пляжі, обідом у місцевому національному ресторанчику. У програму також входить відвідування кам’яного села Чепара і монастиря св. Георгія у Дема.

*60 євро/65 доларів


Екскурсія до античного міста Бутрінті та фортеці Лекурсі

Ви побуваєте в унікальному місці, занесеному до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, дізнаєтеся про перше поселення на цій древній землі, яке, за переказами, було засновано троянцями, що тікали зі зруйнованої Трої. Не проминіть можливість пройтися вулицями стародавнього міста, побачити на власні очі римські терми, античний театр, храм бога Асклепія і багато-багато іншого! Також на вас чекає відвідування фортеці Лекурсі, з якої відкриваються чудові краєвиди Саранди та Бутрінті.

*35 євро/40 доларів


Екскурсія до м. Пермет з дегустацією вин і відпочинок на термальних водах Беньяна

Ви відвідаєте Пермет — місто з символічним каменем-скелею, що нагадує про національного героя Премта, побачите старовинну церкву св. Параскеви. Після цього — відпочинок за 14 км від міста на оточених мальовничою природою термальних джерелах, які лікують захворювання шлунка, шкіри, ревматизм. Термальні джерела розташовані на відкритому повітрі, для їхнього відвідування необхідно мати з собою речі для купання. На цій екскурсії ви зможете одночасно і оздоровитися, і помилуватися чудовими краєвидами каньйонів річки Ленгаріца. На зворотному шляху — дегустація сирів місцевого виробництва.

*60 євро/65 доларів


Екскурсія до унікального природного джерела Блакитне Око і відвідування фортеці Лекурсі

Блакитне око — унікальне карстове джерело вулканічного походження, 18 ключів якого пробиваються на поверхню і створюють ілюзію блакитного людського ока. Також на вас чекає відвідування фортеці Лекурсі, створеної головним архітектором Сулеймана Пишного — Мімаром Сінаном.

*25 євро/30 доларів

День 8 Сніданок у готелі. Виселення.

Трансфер до аеропорту. Виліт.

Послуги за програмою, які входять у вартість:

 • авіапереліт;
 • трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
 • проживання в готелях 4* згідно з програмою;
 • екскурсійна програма в супроводі російськомовного гіда по всьому туру;
 • усі вхідні квитки в музеї за маршрутом;
 • медична страховка;
 • комісія агента.

* Компанія залишає за собою право робити зміни за програмою, а також замінювати готелі за маршрутом на рівноцінні.

Період туру: з 25.04 до 27.06.2021; з 15.09 до 28.10.2021