Агентам

Транспорт у межах країни

На Балі серед туристів не практикуються поїздки громадським транспортом. Найбільш прийнятний е засіб пересування – таксі. Більшість таксі використовують лічильник, якщо ні – то про оплату за проїзд необхідно домовлятися перед тим, як сісти в машину, або ж наполягти, щоб водій увімкнув лічильник, сказавши: «Містер, пліз». Найкраще користуватися послугами таксі групи «Blue Bird» – таксі блакитного кольору. Ціна за посадку – 5 000 рупій, кожен кілометр – 5 000 рупій. Виклик таксі – 8 000 рупій.

Також до ваших послуг – сервіс нашої компанії. Ми маємо парк мікроавтобусів, і якщо ви хочете надійного водія та машину під час вашого відпочинку, зв’яжіться з нами.

Якщо ви хочете взяти в оренду машину або мотоцикл, то вам обов’язково знадобляться права, вправність і навіть терпіння. Кермувати на Балі непросто. Дороги на перший погляд виглядають непоганими, але складність полягає в тому, що вам треба буде постійно стежити за дорогою, бо тут різко повертають, обганяють або навіть притискають до узбіччя. На Балі свої правила руху, і до них швидко не звикнути. Тож на дорозі будьте вкрай уважними. Мотоциклістам заборонено їздити без шолома. При оформленні паперів для оренди вашого транспорту, перевірте, щоб усі документи були в порядку і щоб вам надали повну страховку.