Агентам

Транспорт у межах країни

На території Грузії поширені різні види громадського транспорту: автобуси, мікроавтобуси, таксі, у Тбілісі є метро.

Автобуси та мікроавтобуси

Автобуси та мікроавтобуси – найважливіший вид громадського транспорту, за допомогою якого ви зможете дістатися до будь-якої точки міста. Вартість проїзду становить 40 тетрі (близько 11 UAH). Вони зупиняються на спеціальних зупинках і працюють з 7:00 до 24:00 за графіком.

Маршрутні таксі

Маршрутні таксі – з фіксованою вартістю проїзду 50 тетрі (13 UAH) і зупинками в потрібних вам місцях – працюють у денний час: з 7:00 до 24:00. Щоб маршрутне таксі зупинилося, достатньо просто підняти руку.

Таксі

Ви можете скористатися також таксі, яке за європейськими мірками коштує зовсім недорого. У денний час вартість проїзду в таксі у межах центра міста та у невіддалені райони складатиме близько 5 ларі (130 UAH). У нічний час – з 24:00 до 6:00 – таксі коштуватиме буде трохи більше. Усі таксі мають жовтий розпізнавальний знак.

Метро

У Тбілісі ви можете скористатися метро, мережа якого складається з 2 ліній, 21 станції та 1 станції пересадок. Вартість проїзду – 40 тетрі (близько 11 UAH).

Міжміські автобуси та мікроавтобуси

Міжміські автобусні лінії пов’язують між собою всі великі міста Грузії. Ціни на квитки досить низькі і регулюються державою. Наприклад, вартість проїзду на автобусі за маршрутом Тбілісі – Батумі становить близько 20 ларі (520 UAH), вартість проїзду на маршрутному таксі Тбілісі – Батумі становить близько 30 ларі (737 UAH).