Агентам

Сплав на плотах гірською річкою

  • пів дня

Щоб струсити з себе, позбутися, буквально змити всілякі проблеми і тривоги просто необхідний рафтинг. Знаменитий доктор Фройд у наш час цілком міг би виписати такий рецепт: «Другий день перебування на Балі – рафтинг. Приймати – чим більше, тим краще».

12-кілометровий сплав швидкою течією річки з десятками віражів і порогів не вимагає ніякої спеціальної підготовки або навичок. Подорож триває близько 2 годин і є настільки безпечною, що в ній дозволяють брати участь дітям з 5 років. Тут все просто: вам видають рятувальні жилети, шоломи і весла, садять на гумовий човен (до 6 осіб у човні), дають інструктора, який сидить позаду і кермує. Вам залишається тільки гребти, виконуючи його команди.

Це дуже весело, особливо з огляду на той факт, що інструктор проявляє вроджене почуття гумору і раз у раз жартома віддає помилкові команди. Головне задоволення від такого сплаву – приголомшливі краєвиди бурхливих водоспадів, канатних містків, ліан і пальмових заростей. Це найлегший спосіб зануритися в атмосферу справжнього тропічного лісу з його пишною рослинністю, звуками і запахами. Якщо ви любите природу і пригоди – рафтинг на Балі не залишить вас байдужими!