Агентам

Selous Game Reserve One Day

Заповідник Селус загальною площею 54 600 км² складається з горбистої савани, озера, річки та дельти. Заповідник Селус в чотири рази більший за Серенгеті і є домівкою для найбільшої концентрації слонів у світі. Постійні поселення людей у заповіднику заборонені, це гарантує, що цей об’єкт всесвітньої спадщини, залишиться недоторканим і принесе максимальну користь незвичайній дикій природі, яка там мешкає. Ви можете побачити все, від гіпопотамів до крокодилів і, звичайно ж, африканська «велика п’ятірка» мисливських тварин — африканський слон, африканський лев, буйвол, африканський леопард і білий/чорний носоріг. Селус також є притулком для диких собак, та одним із небагатьох місць у світі, де цих істот можна побачити у дикій природі.

Програма туру:

День 1 Трансфер із готелю до аеропорту Занзібара. Переліт, тривалістю 1 год.

Прибуття на злітно-посадкову смугу Селус та почніть досліджувати світ дикої природи.

В 15:30 прибуття на злітно-посадкову смугу перед вильотом на Занзібар.


У вартість включено:

  • внутрішній авіапереліт,
  • трансфер до/від злітно-посадкової смуги,
  • обід,
  • наземний транспорт на автомобілі без кондиціонера з англомовним водієм/гідом.

У вартість не включено:

  • чайові гіду та водію,
  • особисті витрати.

*звертаємо Вашу увагу, що у вартість входить послуги англомовного гіда, якщо Вам буде необхідний російськомовний гід, вартість його оплачується додатково і становить 18512 UAH.
**на внутрішньому рейсі дозволяється провозити тільки м’яку сумку вагою не більше 10 кг. Розклад програми залежить від наявності рейсів. Решту багажу буде доставлено в готель.