Агентам

Риболовля в Дубаї

Теплі води затоки знамениті різноманітністю морських мешканців, серед яких такі рідкісні види риби, як хамур (групер) – гордість місцевих ресторанів, султан-ібрагім (барабуля), близькосхідний тунець, королівська риба. Це всього лише деякі представники величезної армії мешканців підводних глибин затоки, що нараховує багато десятків видів.

Комфортабельна яхта і досвідчена команда допоможуть вам цікаво провести час і повернутися з хорошим уловом. Весь улов можна забрати з собою. На яхті запропонують легкий сніданок.

Рибалити можна двома способами, які ми вам і пропонуємо:

  • Донна риболовля – це коли човен стає на якір, і ви ловите рибу спінінгом прямо з борту. І, якщо ви потрапили в рибне місце, то клювання буде таким, що тільки встигай знімати улов з гачка. Для донної риболовлі рибалці потрібен не лише азарт, але і певна вправність, бо велика хижа риба, в свою чергу, полює за вашим уловом і може вхопити його прямо з гачка, залишивши вам лише риб’ячу голову.
  • Тролінгова риболовля – це справжнє задоволення для рибалок!

Адже тролінгова риболовля – це реальне полювання на велику рибу (метр і більше). Зазвичай на тролінг ловляться акула, баракуда та інша велика риба, і, якщо пощастить, вам може дістатися трофей розміром аж під два метри.

Яхти оснащені спеціальним тролінговим обладнанням. Для пошуку рибних місць ми використовуємо систему глобального позиціонування (GPS), а також маємо спеціальне обладнання для визначення скупчення риби, ехолот тощо.