Агентам

Розклад автобусних турів до Болгарії з Харкова

«Болгарія – Автобусний Тур з Харкова» з 08.06 по 28.09.2024

Виїзд з Харкова: щосереди та щосуботи, зворотна п’ятниця та понеділок.

Можлива посадка в таких містах: Харків, Полтава, Кременчук, Кропивницький, Одеса, Татарбунари, Ізмаїл.

Пасажири на рейс приймаються тільки за наявності дійсного біометричного паспорта.
На одну людину допускається валіза, розміри якої не перевищують 65*35*40 см (Д*Ш*В), а вага до 25 кг.
Звертаємо вашу увагу, що у салон як ручну поклажу не можна брати валізу, навіть маленьку, оскільки вона не вміщається на багажну полицю, а під сидінням буде заважати іншим пасажирам, що сидять поруч.
Ручна поклажа в автобусі – це виключно рюкзак або м’яка сумка вагою до 5 кг.
Маленькі валізи будуть прийматися в багажне відділення, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити за правилами оплати додаткового багажу.

Додаткові послуги:

  • Обов’язкова додаткова послуга для турів до Болгарії з Харкова» (поромна оплата) – 93 UAH RT, додається при перерахунку заявки.
  • За місця комфорт-класу в автобусі (1–4 ряд): доплата 465 UAH* за місце в один бік.
  • NEW! Бронюй місця на рейсі за 150 UAH / БРУТТО з особи OW. Вибір місця можливий після підтвердження бронювання, в особистому кабінеті (можливість вибору місць на рейсі закривається за 48 годин до виїзду).
  • Місця в категорії «економ» бронюються у власному кабінеті біля номера рейсу після підтвердження заявки. Вартість послуги – 150 UAH / БРУТТО в один кінець.
  • Можливо також забронювати додаткову одиницю багажу через повідомлення в заявці на відділ бронювання. Зробити це завчасно (не пізніше ніж до 16:00 за день до виїзду). Вартість послуги – 1100 грн в один кінець. Додатковий багаж має ті ж обмеження по вазі та габаритах, що і основний багаж.


* вартість орієнтовна, може змінюватись від курсу НБУ