Агентам

Розклад автобусних турів до Греції зі Львова

Увага! В автобусному турі зазначена загальна тривалість туру з урахуванням дороги (2 ночі). При бронюванні цього туру, якщо агент не вибрав місто посадки туристів в автобус, система не дає зберегти заявку і пише: не обрана жодна обов’язкова послуга «Місце посадки». Щоб вказати місто, потрібно зайти у вкладку «Змінити послуги» та вибрати потрібне місто посадки.

При бронюванні туру «Греція – Автобусний Тур зі Львова» можлива посадка в таких містах: Львів, Івано Франківськ, Коломия, Чернівці — вартість туру не змінюється.

Для дітей до 2-х років в автобусі має бути оформлене окреме місце за повною ціною!

Маршрут: Львів — Івано-Франківськ — Коломия — Чернівці — Румунія — Болгарія — Салоніки*.

Автобусний тур зі Львова:

  • Автобус Львів — Салоніки (LvivCity 08:00 — Thessaloniki 12:30 +1)
  • Автобус Салоніки — Львів (Thessaloniki 09:00 — LvivCity 14:00 +1)

Склад пакету:

  • проживання у готелі/віллі/апартаментах
  • проїзд автобусом Львів — Салоніки — Львів
  • мед. страхування
  • груповий трансфер (крім регіону Піерія).

Додаткові послуги:

  • За місця комфорт-класу в автобусі (1–4 ряд): доплата 495 UAH* за місце в один бік.
  • NEW! Бронюй місця на рейсі за 99 UAH* з особи OW. Вибір місця можливий після підтвердження бронювання, в особистому кабінеті (можливість вибору місць на рейсі закривається за 48 годин до виїзду).
  • Послуга доп.багаж: можна замовити додатковий багаж – доплата 1138 UAH* в один бік (багаж (сумка або валіза), допустимі розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В), 25 кг.

Безкоштовно дозволяться перевозити 1 багаж на людину, за додаткову плату, є можливість додати ще 2 одиниці. Максимальна кількість – 3 одиниці багажу, (багаж (сумка чи валіза), допустимі розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В)), 25 кг.

Ручна поклажа — речі особистого користування, які не перевищують розміри 45 см х 35 см х 20 см та вагу 5 кг (верхній одяг, жіноча сумочка, пляшка води, парасолька, ноутбук тощо). Розміщується під ногами або на багажній полиці.

Розсаджування і виписка квитків — за 2 дні до виїзду.


Обов’язково потрібно зазначати місто підсадки туристів і залишати в заявці контактні телефони туристів для екстреного зв’язку!

Для автобусних турів — обов’язково видати туристу інфолист!

Тварин на автобусні тури не приймаємо.


* можливі зміни в маршруті

* вартість орієнтовна, може змінюватись від курсу НБУ