• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Загальні відомості

Географічне положення

Індонезія – держава в Південно-Східній Азії, що розташована між Індійським і Тихим океанами. Це найбільший у світі архіпелаг і найбільша острівна держава світу. Островів тут – 13 667, а загальна площа Індонезії становить 1,9 млн. кв. км. Острови лежать по обидва боки екватора, але більша частина території – у південній півкулі. Столиця Індонезії – місто Джакарта – розташована на острові Ява. Джакарта – сучасний мегаполіс, одне з міст Південно-Східної Азії, що найбільш динамічно розвиваються. Острів Балі розташований уже у південній півкулі між островами Ява і Ломбок. Його довжина складає близько 140 км, а ширина – близько 80 км. Головне місто острова Балі – Денпасар, який є його діловим і адміністративним центром.

Населення

В Індонезії живе понад 267 млн. осіб, тож вона посідає 4 місце у світі за чисельністю населення після Китаю, Індії та США. У республіці – 366 етнічних груп. У столиці – Джакарті – мешкає 9 млн. осіб. А на о. Балі – більше 3 млн.

Державний устрій

Індонезія – республіка. Глава держави та уряду – президент. Законодавчий орган – парламент (Рада народних представників). Вищий орган державної влади – Народний консультативний конгрес.

Мова

Державна мова – індонезійська.

У країні використовується понад 250 мов та діалектів. Частина населення добре говорить китайською, молодь – англійською.

Релігія

Більша частина населення Яви, Мадури та Суматри – мусульмани (87%), поширене також християнство (протестантизм і католицизм) – 9%, а також індуїзм (особливо на Балі) і буддизм.

Клімат

В Індонезії можна зустріти два типи клімату: екваторіальний і субекваторіальний морський клімат. На південних та східних островах, в умовах субекваторіального клімату, протягом року виділяють два сезони: дощовий (з листопада до лютого) і сухий (з березня до жовтня). Дощовий сезон характеризується нетривалими ранковими або нічними грозовими зливами. У цій частині архіпелагу найспекотніше: на острові Балі денна температура в березні може досягати +34 градусів, а в липні вона тримається на рівні +30 градусів, у нічні години протягом усього року – не нижче +23 градусів. Варто відзначити, що в Індонезії досить волого: у дощовий сезон відносна вологість досягає 90%, а протягом сухого періоду – 80%. Загалом за рік тут випадає близько 3 000 мм опадів, здебільшого – у передгір’ях.

На півдні острова Сулавесі в січні реєструється більше ніж 700 мм опадів, у серпні – всього 15 мм. На північніших островах опади рівномірно розподілені протягом року, щомісяця їх випадає близько 200-300 мм. У рівнинних областях цих островів цілий рік удень повітря прогрівається до +28 або + 30 градусів, у горах трохи прохолодніше – близько +20 градусів, а в нічні години тут іноді бувають заморозки. Прибережні води у всіх областях мають температуру не нижче +26 градусів.

Найкращий час для відвідування
На архіпелазі сприятливі умови для відпочинку спостерігаються протягом усього року, проте основні туристичні сезони припадають на грудень-січень та липень-вересень. Найкращий час для серфінгу – з вересня до березня.

Валюта

Офіційна валюта Індонезії – індонезійська рупія. Міжнародний символ: Rp.

В обігу – банкноти номіналом 100, 500, 1 000, 5 000, 10 000, 20 000 і 50 000 рупій і монети: 25 і 50 рупій. Обмінювати гроші рекомендується в банках, де найвигідніший обмінний курс. Зберігайте квитанції, видані при обміні валюти, тому що вони можуть знадобитися при виїзді для обміну індонезійських рупій на іншу валюту. Туристичні чеки можна обміняти в банках або обмінних пунктах, їх також приймають у деяких магазинах. Основні види кредитних карт приймаються до оплати в основному в дорогих готелях, ресторанах і магазинах.

Часовий пояс

  • У країні відсутній перехід на літній час
  • Стандартний час східної Індонезії – WIT (GMT + 09)
  • Час західної Індонезії – WIB (GMT + 07)
  • Стандартний час центральної Індонезії – WITA (GMT + 08)

Митні правила

Заборонено ввезення в країну наркотиків, зброї, порнографічної продукції. Заборонено вивезення рідкісних рослин і тварин, антикварний виробів. У ручній поклажі заборонено вивезення рідин (зубної пасти, води, крему, парфумів тощо) в посудинах більших за об’ємом за 100 мл.

Кожному повнолітньому дозволено ввозити – 1 літр алкогольних напоїв, 200 сигарет або 50 сигар, або 100 г тютюну. Заборонено ввезення телевізорів, радіоприймачів, наркотиків, зброї, порнографічної продукції, друкованих видань китайською мовою та китайських ліків. Заборонене вивезення різьблених дерев’яних виробів без відповідного сертифіката. Ввезення і вивезення іноземної валюти не обмежене, але індонезійських рупій ввезти і вивезти можна не більше 50 тисяч.