Агентам

Необхідні заходи безпеки

Переконливе прохання:

  • Переходьте дорогу обережно – рух лівосторонній, дивіться спочатку праворуч!
  • Не користуйтеся послугами вуличних агенцій, які можуть вам пропонувати неякісні товари та послуги. Поставтеся серйозно до свого здоров’я та здоров’я ваших близьких!
  • Не користуйтеся послугами вуличних обмінних пунктів. У разі виявлення фальшивих купюр, будь ласка, негайно звертайтеся до поліції.
  • Нікому не довіряйте свої документи і зберігайте їх у сейфі готелю.

Як зателефонувати додому

Щоб зателефонувати з готелю, потрібно спочатку набрати 9. У місті ви зможете скористатися телефонами-автоматами, у кожному з яких є докладна інструкція щодо використання і коди країн світу. Телефонні картки ви можете придбати в будь-якому з численних кіосків. Також досить просто придбати SIM-карти місцевих операторів стільникового зв’язку (CytaVoda, MTN). Вартість хвилини розмови значно дешевша з місцевих мобільних номерів і з вуличних телефонів-автоматів, аніж з номерів готелів. Усі дзвінки на Кіпрі – платні, зокрема й місцеві.

УВАГА!

Щоб уникнути непорозумінь під час реєстрації на рейс в аеропортах Кіпру, звертаємо вашу увагу на те, що в ручній поклажі заборонено перевозити колючі та ріжучі предмети, а також, рідини, придбані поза магазинами безмитної торгівлі.