Агентам

Менталітет

Єгиптяни – дуже гостинний народ. А якими ж їм іще бути, якщо до них тягнеться такий потік туристів? В іншому випадку вони просто б залишилися без заробітку. Не дивуйтеся, якщо вас будуть називати другом або братом, це так єгиптяни виявляють свою повагу до вас, щоправда – до моменту покупки.

Не слід забувати, що Єгипет – арабська країна, і віра у жителів – переважно мусульманська. А це говорить про те, що розпивати алкогольні напої дозволяється в кафе, ресторанах, нічних клубах і в готелі, але аж ніяк не можна гуляти по вулиці з пляшкою алкоголю. У країні діє сухий закон.

У перші години перебування в Єгипті може здатися некомфортним через нав’язливий сервіс і підвищену увагу, але пізніше ви оціните ці фактори.

Якщо ви приїхали до Єгипту з діловими намірами, то потрібно враховувати своєрідний менталітет єгиптян. По-перше, тут заведено спізнюватися на ділові зустрічі. Єгиптянин не буде з цього приводу бентежитися або виправдовуватися. Запасіться терпінням і приготуйтеся до того, що в Єгипті все робиться нешвидко. Це стосується і манери ведення переговорів, і процесу прийняття рішень.