Агентам

Лікувальна сила Мертвого моря — 7 ночей

Мертве море — єдине місце на землі, де можна засмагати тривалий час і придбати корисний загар, оскільки на узбережжі шкідливий вплив ультрафіолету Сонця знижує додаткова товщина повітряного шару, так як море знаходиться на 400 метрів нижче рівня світового океану. Крім того, фільтром служить і волога від випаровування з поверхні води.

Місцева засмага призводить до очищення шкіри, і стан засмаги буде ще довго нагадувати про добро проведений час. А засмагати, не зловживаючи звичайно, тут не тільки можна, але навіть і потрібно. Поверхня Мертвого моря знаходиться нижче рівня Світового океану — це найнижча точка земної кулі!

Підвищене випаровування, особливо в літні місяці, обумовлює надзвичайну щільність води Мертвого моря, купання в якій корисно для здоров’я і приносить ні з чим не порівнянне задоволення. Тут кожен ніби ширяє над морською гладдю, потонути неможливо — досить просто тримати голову над водою. Цей феномен вже сам по собі атракціон — ефект невагомості. Завдяки підвищеній щільності води досягається ефект «розвантаження» опорно-рухового апарату, комплекс солей і мінералів сприяє лікуванню багатьох недуг. Навіть коротке перебування на узбережжі дозволить отримати задоволення від купання в водах Мертвого моря і гідно оцінити цілющі властивості грязьових аплікацій.

Саме повітря, яким дихають на Мертвому морі, бездоганно чисте, позбавлене речовин, що викликають алергію, і насичений бромом, що надає заспокійливу дію на нервову систему.

Ви отримаєте незабутні враження від цього унікального куточка природи. Ви не тільки очистите шкіру купанням в Мертвому морі, придбаєте красиву, здорову і найбезпечнішу засмагу, подихайте чистим, корисним бромистим повітрям, але і отримаєте задоволення від відвідування Петри- визнаного чуда Світу!

Програма

День 1 Приліт в Міжнародний аеропорт міста Аммана.

Процедура отримання візи, отримання багажу, трансфер на Мертве море, поселення в готелі.

День 2-3 Відпочинок та оздоровлення на узбережжі Мертвого моря.

День 4 Сніданок в готелі, екскурсія на цілий день в стародавнє місто набатеїв Петра.

Місто Петра — справжня казка Близького Сходу. Унікальний місто розташоване в горах, які в залежності від часу доби забарвлюються в рожевий, темно-червоний або пурпурний колір.

Палац Ель Хазне, римська фортеця Урдру, вирубаний з каменю Амфітеатр, сотні висічених в скелях величних храмів, царських гробниць, водних каналів і культових споруд не залишать нікого байдужим і запам’ятаються на все життя. Недарма Петра визнана Дивом Світу!

Після екскурсії — повернення в готель.

День 5-7 Відпочинок та оздоровлення на узбережжі Мертвого моря.

День 8 Трансфер в Міжнародний аеропорт міста Аммана.

Наступні готелі будуть запропоновані для розміщення:

Варіанти готелів Готель Категорія
номера
Кіл-ть ночей
Standard Room Ramada Dead Sea Resort 4* або Grand East 4* Standard 7
Superior Room Movenpick Resort & Spa Dead Sea 5* Classic 7

У вартість включено:

  • авіапереліт Київ-Амман-Київ (багаж 23 кг);
  • всі трансфери, згідно з програмою, на комфортабельному автомобілі або мінівені;
  • російськомовний ліцензований гід (день 4);
  • розміщення в готелях на BB (сніданки);
  • страховка.

У вартість не входить:

  • чайові гіду та водієві;
  • вхідні квитки в Петру — 75$ з чол. (оплачуються самостійно, на місці).