• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Ко Чанг

Ко Чанг-ex-prev (2)

Водоспад Клонг Пліу

Найвищий водоспад острова, важливе джерело прісної води. Десятиметровий стовп води утворює невеликий, але глибокий басейн, з верхнього рівня якого вода падає в нижню велику чашу, дуже зручну для купання та пірнання. Максимальна глибина нижньої чаші – 7 метрів.

Ко Чанг-ex-prev (3)

Прогулянка на слонах

Прогулянки джунглями на слоні – найпопулярніший вид розваг на Ко Чанг. Під час трекінгу досвідчений погонич проводить слона через плантації помело, бананів, гевеї (каучукові дерева), а також зарості бамбука. Крім того, можливе купання в річці зі слоном.

Ко Чанг-ex-prev (4)

Снорклінг на острові Вай

Ко Вай – один з найближчих до Ко Чанга острівців, що приваблює туристів піщаним пляжем і кораловими рифами. Це екскурсія для тих, хто не бажає подорожувати до далеких островів, але хоче побачити недоторканну дику природу архіпелагу. Обладнання для снорклінгу та обід включені у вартість екскурсії.

Ко Чанг-ex-prev (5)

Парк пригод «На верхівках дерев»

Джунглі та море можна тепер побачити з верхівок дерев. Французька компанія «Treetop world» пропонує вам екстремальні види спортивних ігор. Парк пригод – це атракціон, в якому все залежить від вашої удачі та спритності. Повна гарантія безпеки!

Ко Чанг-ex-prev (6)

Катання на квадроциклах

Катання на квадроциклах у джунглях – випробування для справжніх чоловіків! Трек став ще цікавішим і складнішим, ніж раніше – тепер він веде через річки вглиб острова. На зворотному шляху можна змити дорожній пил, скупавшись у гірській річці. Вам запропонують маршрути різної складності.

Ко Чанг-ex-prev (7)

Морські пригоди

Круїз на великому комфортабельному човні островами архіпелагу Ко Чанг. За час поїздки ви побачите 15 островів і побуваєте на чотирьох з них. На вас також чекає плавання з маскою і трубкою біля островів. Відмінної якості сніданок і обід включені у вартість поїздки.

Ко Чанг-ex-prev (8)

Риболовля денна/нічна

Наш човен, оснащений ехолотом, відпливає від причалу рибальського села Банг Бао. У промислових масштабах на Ко Чанг рибу не виловлюють, тільки для себе і місцевих ресторанів. Місцеві жителі – досвідчені рибалки, що гарантує вам багатий улов і гарний настрій.

Ко Чанг-ex-prev (1)

Дайвінг

Виїзди на занурення різного ступеня складності. Обладнання для дайвінгу надається в оренду.

Вартість екскурсій на острові Ко Чанг

Назва туру Ціна за особу,
нетто
Поїздка на водопад 603 UAH
Катання на слонах 1046 UAH
Парк пригод 1689 UAH
Прогулянка на слонах з купанням (2 години) 1850 UAH
Камбоджа 2 ночі / 3 дні 15688 UAH
Дайвінг 4827 UAH
Водоспади на сході острова 2494 UAH
Риболовля 1891 UAH
Прогулянка на квадроциклах (за кермом) 3097 UAH
Прогулянка на квадроциклах (пасажиром) 1569 UAH
Снорклінг 1609 UAH
Шоу крокодилів 603 UAH
Прогулянка островами (4 острови) 2212 UAH

Вартість екскурсій зазначена орієнтовна. На вартість екскурсій впливають різні фактори (коливання курсу долара, розмір екскурсійної групи тощо). Екскурсію можливо придбати у представника приймаючої компанії в готелі. Інформація наведена в доларах для ознайомлення.

* Ціни можуть змінюватися залежно від курсу бата. Оплата здійснюється в гривнях за курсом на момент підтвердження, згідно з виставленим рахунком.