• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Миттєва оплата турів онлайн та ще кілька причин користуватися мобільним додатком Join UP!

Два роки тому один із найбільших в Україні туроператорів Join UP! запустив мобільний додаток для своїх туристів.

Він задуманий як особистий помічник, який супроводжує мандрівника на всіх етапах подорожі — від вибору туру до зв’язку з гідом, представниками приймаючої сторони та страховою компанією під час відпочинку.

Функціонал додатку постійно розширюється. Тепер в ньому можна швидко і зручно забронювати подорож самостійно. І це лише один із приводів користуватися ним для планування і здійснення своїх подорожей.

П’ять причин завантажити або оновити свій додаток Join UP! просто зараз

Причина №1: миттєва онлайн-оплата — повністю або у розстрочку

Забронювати тур у додатку можна миттєво за допомогою банківської карти. Онлайн-оплата можлива одним зі способів на вибір: повністю або у розстрочку до 12 платежів, без комісій. Причому вирушати у подорож можна вже після першого внеску.

Оплата у додатку зараз доступна для пакетних турів із позначкою liqpay. Їх зручно відфільтрувати, вибравши у видачі під час пошуку турів «liqpay» замість стандартного «Всі». Поступово онлайн-оплата стане доступною для всіх турів.

Причина №2: основна інформація про всі заброньовані тури Join UP! — у вашому смартфоні

Фішка, яку точно оцінять затяті мандрівники: у додаток можна завантажувати всі свої майбутні тури, заброньовані у туроператора. Ті, що придбані в одному з агентств мережі Join UP! to travel, легко додати, відсканувавши QR-код на ваучері. Якщо ж тур придбаний в агентстві поза мережею Join UP! to travel, треба ввести номер ваучера вручну. Тури, заброньовані прямо в додатку, відображатимуться в ньому автоматично відразу після підтвердження оплати.

Після завантаження туру у додаток можна зручно переглядати інформацію щодо вильотів, трансферів та check-in/chek-out у готелі у форматі таймлайну. А налаштування сповіщень дозволяє вчасно отримувати інформацію про будь-які зміни в розкладі.

Причина №3: всі необхідні для мандрівки документи і контакти — під рукою

Ще один плюс додавання своїх заброньованих турів у додаток — це завжди тримати ваучер, квитки, пам’ятку про всі обов’язкові для поїздки документи та корисні контакти буквально у своїй кишені. Не треба складати довгих списків для зборів у дорогу, достатньо лише відкрити додаток і звіритися з наявною там інформацією. А у разі екстреної ситуації під час відпочинку зв’язатися зі страховою компанією можна буде миттєво, натиснувши кнопку виклику у додатку.

Причина №4: швидкий і зручний зв’язок зі своїм турагентом

Менеджер вашого турагентства завжди поруч, аби допомогти із будь-яким запитанням, завдяки чат-функції у додатку. А якщо ви шукаєте тур і ніяк не можете визначитися, тисніть у пошуку туру у додатку кнопку «Консультація», і спеціаліст нашого контакт-центру зв’яжеться з вами, щоб допомогти.

Причина №5: простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який постійно вдосконалюється

Користуватися додатком легко та інтуїтивно зрозуміло, ніякого спеціального навчання для цього не потрібно. Користувачі iOS оцінюють зручність додатка на 4,4 з 5 балів, користувачі Android — на 4,5 бали. Ми прагнемо постійно покращувати досвід наших туристів, тому робота над ним продовжується.

Функціонал додатка постійно розширюється і вдосконалюється, щоб планування відпочинку було ще простішим. Найближчим часом буде розширено функціонал пошуку турів та можливості для більш зручного планування і бронювання мандрівок. Також прямо у додатку можна буде купувати екскурсії та поліси страхування під час бронювання туру.

Завантажити додаток:

Оцінюйте зручність і залишайте коментарі в Play Market або App Store про свій досвід користування додатком. Ваші відгуки допоможуть туроператору зробити його ще кращим і зручнішим для вас.