• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

ЧайTime у квітні. Family time

Які у вас є сімейні традиції? Можливо, ви обов’язково збираєтесь разом на недільну вечерю, передивляєтеся на свята певні фільми (наприклад, на Новий рік – «Один вдома» чи «Грінч» на Різдво). Готуєте разом какао за особливим рецептом бабусі або завжди у вихідні готуєте на сніданок млинці. У кожного з нас є свої сімейні традиції, які об’єднують та дарують теплі спільні спогади.

Ми хочемо, щоб ви проводили якомога більше часу разом зі своїми близькими і дорогими людьми. Тому для нас такими важливими є сімейні цінності. І тому квітень – цей красивий весняний місяць, ми вирішили присвятити темі родини. Ось і наші чайні зустрічі будуть проходити в стилі Family time. І країни для ЧайTime ми обрали такі, де найбільше цінують і культивують родинні стосунки.

Тож цього місяця на вас чекають зустрічі за такими напрямками: Грузія, Вірменія, Чорногорія, Албанія.

Альона Орловська

event-manager

Весна… в цей прекрасний період хочеться ще більше часу проводити з сім’єю, в оточенні природи, що оживає, і разом насолоджуватися кожним теплим промінцем сонечка…

«А ще цього року саме у квітні ми святкуємо велике сімейне свято – Великдень. Тому цей місяць ми присвячуємо сім’ї і сімейним традиціям. Наші керівники поділяться топовою інформацією за напрямками, розкажуть, як відзначають Великдень в цих країнах та які там існують цікаві сімейні традиції. Ми чекаємо вас на наші теплі і весняні зустрічі!»

Країни, які ми обрали для зустрічей цього місяця, ми можемо назвати родинними. Чому? Тому що в цих країнах дуже шанують родинні зв’язки. Тут люблять збиратися всі разом за великим столом, який просто ломиться від смачних страв, та годинами сидіти, спілкуючись про все на світі! Тут добре знають, що підтримка близьких – дуже важлива, і що навіть у складних ситуаціях все стає набагато простішим і зрозумілішим, коли поруч з тобою сім’я.

Тож приходьте до нас на ЧайTime, та дізнавайтесь, які є родинні традиції в інших країнах. Разом з нами ви вивчите сімейні грузинські тости, будете знати, які страви подають на родинних застіллях у Вірменії, як виховують діток в Чорногорії та які є весільні традиції в Албанії. І ще багато-багато цікавого про ці країни. Хто знає, може наші зустрічі наштовхнуть вас на створення нових сімейних традицій.


Усі зустрічі починаються о 15:00

Дата Час Напрямок Керівник напрямку Куратор
19.04.2019 15:00 Албанія Марія Краєва Євген Наумов
23.04.2019 15:00 Чорногорія Олена Барчук Людмила Костильова
26.04.2019 15:00 Вірменія+Грузія Ліна Дударенко Олена Іванюк

 

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО