• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Графік групових екскурсій

Групові екскурсії з Праги

ЩОДЕН, 11.00 4 години Сіті тур (авт+піш).
ВТ, ЧТ, 15.00 2 години Прагарт (піш.)
ПН, СР, ПТ, СБ, 2 години Легенди старої Праги (піш.)
СР, СБ, 08.00 11 години Чеський Крумлов і замок Глибока над Влтавою
ПН, ЧТ, 09.00 8 годин Кутна Гора
ВТ, 08.30 10 годин Карлові Вари
ЧТ, 09.00 7 годин Сихров, Турнів та музей Шкода
НД, 09.00 8 годин Замок Карлштейн
ВТ, ЧТ, 08.00 10 годин Саксонська Швейцарія (Кенігштайн та Бастай)
СР, ПТ, 08.30 11 годин Дрезден
ПН, СБ, 07.00 14 годин Відень
СР, 07.00 2 дні Мюнхен та замки Баварії

*З цінами на додаткові послуги можна ознайомитись у пошуку туру, натиснувши на іконку склад пакету.
*При бронюванні екскурсій уточнюйте набір групи та ціну.
*Усі групові екскурсії проводяться з індивідуальними навушниками.
*Під час екскурсії при собі необхідно мати паспорт та медичну страховку.
*Вхід до замків, музеїв та інших екскурсійних об’єктів оплачується окремо.
*Місце збору на екскурсії: Вацлавська площа, біля пам’ятника святого Вацлава на коні.


Програма екскурсій

Сіті тур
Для тих, хто потрапив до Праги вперше, оптимальним варіантом знайомства з нею стане оглядова екскурсія  «Сіті Тур», що включає як поїздку на автобусі, так і пішохідну прогулянку найкращими місцями чеської столиці. А для справжніх поціновувачів цього чудового міста така програма ще раз нагадає про велич однії з найкрасивіших столиць Європи. Автобусна частина для того, щоб Вас з комфортом довезти до Празький Град і по дорозі оглянули численні пам’ятки. Піша екскурсійна подорож розпочнеться з Празького граду.
Прага Арт Під час екскурсії ви відвідаєте Староміську площу з відомим астрономічним годинником і Тинський храм, готичну Порохову вежу, вулички колишнього єврейського гетто, Клементинум, будівлею міської ратуші та Карлів міст. За фасадами середньовічних будинків зустрінуть сучасні інсталяції знаменитого скульптора Давида Чорного,  що вплітає у свої роботи провокацію та сатиру на події сучасності. Його відомі проекти – фігура Фрейда, звисає з даху, перевернутий кінь з сидячим на череві Вацлаковим, ембріон, замаскований серед водостічних труб у Старому місті. Поєднання історичних об’єктів, та модерністської сучасності – нова інтерпретація класичної історії Стародавньої Праги.
Легенди старої Праги Екскурсія починається з настанням у місті сутінків. Столиця Чехії зберігає в собі численні загадки, таємниці, пов’язані зі священною інквізицією та живими тут колись алхіміками, чарівниками, тамплієрами та простими городянами. Це унікальна прогулянка дозволить глибше зрозуміти історію та культурні особливості цієї країни, повної загадок.
Чеський Крумлов і замок Глибока над Влтавою
Екскурсія в Чеський Крумлов та замок Глибока над Влтавою із Праги перенесе вас у чарівну атмосферу середньовіччя. Місто та замок Чеський Крумлов (знаходиться під охороною ЮНЕСКО) – це місто, кожна будівля в якому здається казковим, завдяки змішанню декількох архітектурних стилів – бароко, ренесансу та готики. Після огляду міста Крумлів, туристи вирушають на екскурсію до замку Глибока, який є можливо найкращою копією англійського королівського замку Віндзор у світі. У середні віки він був резиденцією княжого роду Шварценбергів, і з того часу зберіг у собі неповторну царську атмосферу розкоші та багатства.
Кутна Гора Кутна Гора – це давнє чеське місто, чия історія налічує понад 7 століть. Він був заснований у регіоні, багатому на родовища срібла, тому згодом місто почало вважатися другим за багатством і красою після Праги. На згадку про ті часи тут відкрито музей срібла та діє монетне подвір’я. Крім того, ви зможете побачити костел в Костелі Всіх Святих, для оформлення якого було використано близько 40 тисяч людських кісток. Це моторошне видовище дозволить вам повністю зрозуміти похмуру атмосферу середньовіччя.
Карлові Вари Знайомство з Чехією не варто обмежувати лише дегустацією пива у Празі. За 130 км від Праги розташований відомий у всьому світі курорт Карлові Вари, який славиться своїми гарячими джерелами та мінеральною водою.
Сихров, Турнів та музей Шкода Поїздка в казкову Північну Чехію, багату легендами та казками, старовинними замками та фортецями, природою, горами, де ще з давніх-давен добували гордість Богемії, напівдорогоцінний камінь гранат. Відвідуємо романтичний замок Сихров — Уособлення Франції в Чехії. А також Турнів та Музей Шоколаду.
Замок Карлштейн Замок Карлштейн вважався неприступною фортецею, побудованою як резеденцію для імператора Карла 4. Перш за все – через його особливу архітектуру: він має вигляд багатоступінчастої будови, що значно ускладнювало спроби ворога захопити його.
Саксонська Швейцарія (Кенігштайн та Бастай)
Саксонська Швейцарія розташована на південь від Дрездена.Тут розташовані знамениті визначні пам’ятки: мальовнича скеля Бастай і фортеця Кенігштай. Неймовірні гори з пісковика незвичайної краси є унікальним ландшафтним заповідником Саксонії. Національний парк відомий на весь світ природним ландшафтом, який створюють величезні кам’яні скелясті масиви, стовпові гори, вузькі долини та ущелини. Найкрасивішою частиною Ельбських Піщаникових гір по праву вважається Бастай, відомий унікальним Бастайським мостом (Basteibrucke), спорудженим у 1824 році.
Дрезден У Німеччині Дрезден є фактично синонімом слів «культура» та «мистецтво». Виїзна екскурсія з Праги в Дрезден – шанс переконатися у справедливості такого порівняння. Це місто – унікальний тандем природної та рукотворної краси. Що тут краще: барвисті пейзажі долини Ельби або велика кількість всесвітньо відомих пам’яток та найвища концетрація художніх полотен у Галереї старих майстрів, які змушують людей шикуватися в черзі? Про це розповість гід. Також екскурсія познайомить гостей міста з розкішшю таких пам’яток, як готична Креіцкірхе, Альбертінум, а також ви дізнаєтеся чому саме Дрезден по праву називається «птахом-фенікс».
Відень Екскурсія з Праги до Відня — колишня столиця однієї з найбільших імперій світу, дозволить вам побачити середньовічні собори, палаци та музеї, які вражають не лише своїм внутрішнім змістом, а й архітектурними рішеннями Центр Відня знаходиться під охороною ЮНЕСКО і є взірцем сьогодення імперської розкоші та могутності та багатства австрійської аристократії. Окреме слово треба сказати про віденську кухні, яка на весь світ відома своїми десертами та випічкою. Протягом одного дня ви познайомитеся з найбагатшою історією Австрійської імперії, найвпливовіших правителів, центром для яких був палац Хофбург, сучасної історії Австрії, музичною та художньою історією цього міста
Мюнхен та замки Баварії
Ми пропонуємо Вам можливість поєднати дві захоплюючі подорожі. Мюнхен-столицю Баварії та замки Баварії. Дводенна екскурсія в стародавній та неповторний Мюнхен — що може бути краще? Відомі пам’ятки та старовинні замки  Не менше цікавим буде відвідування замків Баварії Нойшванштайн і Ліндерхоф, які обов’язково занурять вас у середньовічну атмосферу і навіяють думки про хоробрих серцях лицарів і божевільному, але геніальному їх будівельнику — королю Людовіку Баварському