• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

ua

Видача документів

Правила видачі та доставки готового пакету документів по заброньованному туру від туроператора Join UP!

Дорогі партнери, нагадуємо Вам, що для зручності всі документи друкуються online. Такі документи як ваучер, страхування та квиток в аеропорту Бориспіль НЕ видаються. Також, просимо прийняти до уваги, що роздрукувати документи online можливо тільки післявнесення повної оплати.

Виняток становлять візові напрямки (Греція, Болгарія, Угорщина, Хорватія, Іспанія, Чехія, Франція, Італія), по котрим видача ТІЛЬКИ паспортів може здійснюватися наступним чином:

 1. В офісі компанії Join UP! (м. Київ, Харьківське шосе, 201/203-2а)
 2. Кур’єрською службою за рахунок отримувача, після запиту на пошту [email protected]
 3. Туристам в аеропорту за дві години до вильоту
 4. При посадці в автобус (Болгарія)

Обмеження по видачі та доставці документів:

 • Заявки на доставку документів кур’єрською службою приймаються при умові того, що документи готові (візи, авіаквитки і т.п.), а також після повної сплати і не меньш ніж за 2 повних робочих дні до дати вильоту. Запити на доставку паспортів, котрі ще знаходяться у посольстві, не приймаються. В окремих випадках, коли є обмеження по доставці, сроки прийому заявок можуть бути збільшені.
 • Якщо до вильоту лишилося меньш ніж 2 робочих дні, видача документів здійснюється в офісі Join UP! або в аеропорту туристам після повної сплати туру.
 • При відсутності письмового або телефоного запиту на отримання паспортів за день до вильоту, компанія Join UP! видає їх туристам в аеропорту при здійсненні посадки на рейс.
 • За для уникнення непорозумінь із зміною часу вильоту авіакомпаніями, авіаквитки за усіма напрямами виписуються не раніше ніж за 2 дні до вильоту.

Завантажити форму заявка на доставку документів по Україні