Агентам

Сінгапур


SINGAPORE

Тури на відпочинок в Сингапур

Потрапити в майбутнє на літаку

«Місто лева» – так перекладається Сінгапур з малайської мови. Чому ж це місто-країна називається саме так? Про це ми розповімо далі. Хоча, потрапивши в Сінгапур, ви не про це думатимете, бо у вас не вистачить на це часу. Ви будете весь час зайняті – будете постійно дивуватися і вражатися. Це ми вам гарантуємо! Неймовірні і вигадливі хмарочоси, найбільше в світі колесо огляду, звідки відкривається неймовірний краєвид міста. Готуйтеся до того, що вас постійно переслідуватимете відчуття, що ви потрапили в майбутнє. Ось так сіли на літак, поспали в ньому кілька годин, а прокинулися вже в майбутньому з фантастичних фільмів. Таким на вас чекає неймовірний Сінгапур!

Стоимость по курортам

Сінгапур – Місто лева

I love I know

Опис курортів

Сингапур

Країна: Сінгапур

мандрівників: 256212

рейтинг:


Сингапур – город-государство, расположенный на островах в Юго-Восточной Азии, отделённых от южной оконечности Малаккского полуострова узким Джохорским проливом. Граничит с султанатом Джохар, входящим в состав Малайзии и с островами Риау в составе Индонезии. В состав Сингапура входит один главный остров и 63 маленьких островка, большинство которых необитаемо.

Країна фестивалів

У Сінгапурі співіснують різні релігії: буддизм, конфуціанство, традиційний анімізм, мусульманство і християнство. Тому яскраві фестивалі та свята різних релігійних спільнот тут відбуваються майже щотижня.

Найбільш яскравими і колоритними національними фестивалями є святкування китайського Нового року та індуїстські свята Понггал і Тайпусам.