Агентам

White Lion

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Розміщення з тваринами
можливе розміщення з домашніми тваринами (100 євро заставу на непревиденные пошкодження)
Загальна кількість номерів у готелі
23 номери: 1 одномісний, 5 двомісних DBL/TWIN, 11 тримісних, 6 чотиримісних
Типи номерів

  • Комфортабельний одномісний номер, у ванній кімнаті душова кабіна, розмір ліжка 90х200 см, неможливі додаткова і дитяча ліжка, розмір номери 12м2.
  • Комфортабельний двомісний номер, у ванній кімнаті душова кабіна, розмір ліжок 90х200см, неможлива додаткове ліжко, можлива дитяче ліжечко, розмір номера 15-18м2.
  • Комфортабельний тримісний номер, у ванній кімнаті душова кабіна, розмір ліжок 90х200см, неможлива додаткове ліжко, можлива дитяче ліжечко, розмір кімнати 17-20м2.
  • Комфортабельний чотиримісний номер, у ванній кімнаті душова кабіна, розмір ліжок 90х200см, неможлива додаткове ліжко, можлива дитяче ліжечко, розмір номера 18-22м2

Check in
14:00
Check out
10:00
Найближчий місто / курортний центр
Готель знаходиться в самому центрі Праги на бульварі святого Вацлава. Бульвар святого Вацлава – це головна прогулянкова зона з безліччю магазинів, ресторанів та ярмарком. З цього місця ви можете без праці доїхати до більшості всіх визначних пам’яток Праги
Коментарі
праска за запитом, кавовий сервіз
Коментарі
в готелі розташована їдальня, в якій проводяться виключно сніданки.

Сніданок:7:00 – 10:00 буфет

Інфраструктура та послуги

  • відкритий басейн
  • Дискотека

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.