• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Villa Bushatu

Ульцин

Двоповерхова будівля: на другому поверсі знаходиться 5 двомісних номерів, велика кухня для загального користування, з зоною відпочинку та телевізором, дві відкриті тераси з видом на море; на кухні плита, холодильник, мікрохвильова піч, тостер, необхідний посуд, на терасі є гриль (безкоштовно), пральна машина (безкоштовно). Поруч знаходиться ресторан «Антігона» з відкритою терасою, з найкрасивішим видом на море.

Практично всі номери з видом на море, в номерах немає балкона і телевізора.

Загальна інформація

К-ть номерів К-ть корпусів
5 1

Розташування

Пляжний готель

Вілла знаходиться в старому місті Ульцинь, поруч з готелем PALATA VENEZIA AND DVORI BALSICA. У 500 м від центру сучасного міста. Відстань до аеропортів: Тіват – 90 км, Підгірці – 70 км, Дубровник – 155 км.

Аеропорт: Подгориця - 90 км

Відстань до найближчого аеропорту: 70 км

Відстань до моря (2 лінія): 100 м


Інфраструктура та послуги

  • Берег: піщаний пляж
  • вхід у море: піщаний
  • тип пляжу: міський пляж

У 100 м від готелю в центрі міста на березі мілководної бухти знаходиться Малий пляж довжиною 650 м, і 2 пляжу біля стін старого міста (в 3 0м і 100 м від вілли) – бетонна платформа, куди потрібно спускатися по сходах. Малий Ульціньской пляж – це основний пляж міста. Ульцинь побудований над цим невеликим, але дуже мальовничим піщаним пляжем у формі амфітеатру. У цьому місці життя кипить завжди, незалежно від сезону і кількості туристів. Уздовж набережної розташовуються кафе, ресторани і маленькі магазинчики.

  • Піші прогулянки

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.