Агентам

Atiram Tres Torres

Барселона

Atiram Tres Torres Atiram Tres Torres 3

Іспанія, Барселона

10 8 469
Входить до групи готелів: Atiram Hotels

На основі рейтингу Tripadvisor

80%

Готель для бажаючих отримати хороший рівень обслуговування та комфорт, для тих, кому не хочеться жити в шумному центрі Барселони.

Tel: +34 934 177 300
www.atiramhotels.com/hoteles/barcelona/hotel-tres-torres-atiram/

Загальна інформація

К-ть номерів
56

Розташування

Міський готель

Готель Tres Torres Atiram розташований в престижному тихому районі міста. Звідси можна легко доїхати до центру міста, всього в 15 хв. на метро до пл. Каталонії. Автобуси знаходяться приблизно в 5 хвилинах ходьби, і потрібно максимум півгодини, щоб дістатися до Congress Hall, виставкового центру, головною автостради з виїздом з міста, до магазинів і університету.


Інфраструктура та послуги

  • ресторан

Про ресторан

У ресторані пропонується широкий вибір страв національної та міжнародної кухні.


Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.