• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Oz Hotels Sui Resort

Окурджалар

Oz Hotels Sui Resort Oz Hotels Sui Resort 5

Туреччина, Окурджалар

10 9 1469

На основании рейтинга Tripadvisor

90%

Новий готель із сучасною архітектурою та стильними номерами. Відстань до пляжу компенсується трансфером і розвиненою інфраструктурою для активного відпочинку. Готель розташований в селищі Окурджалар, за 500 м від пляжу. Складається з однієї головної 7-ми поверхової будівлі і одного 3-поверхового корпусу.

Tel: +90 242 527 40 55
Fax: +90 242 526 40 60
www.ozhotels.com.tr

Загальна інформація

Рік будівництва Загальна площа К-ть номерів К-ть корпусів
2017 9 000 кв.м. 303 2
  • Розміщення з тваринами: ні

Розташування

Пляжний готель

Готель Sui Resort Hotel знаходиться за 90 км від Міжнародного аеропорту Анталії та за 74 км від аеропорту Ґазіпаша-Аланія.

Аеропорт: Аеропорт Аланія Газіпаша

Відстань до найближчого аеропорту: 74 км

Найближче місто/курорт: Аланія

Відстань до найближчого міста: 35 000 м

Відстань до моря (3 лінія): 500 м


Переваги

  • Безкоштовний трансфер до пляжу

Типи номерів

Номер економ-класу в головній будівлі. У номері телевізор з російськими каналами, телефон (платно). Ванна кімната з душем і косметичними засобами (мило, шампунь, гель для душу). Куріння в номерах заборонено.

Характеристика номерів:

Площа номера 25 кв. м

Додаткові опції:

Тип додаткового місця Розкладне ліжко
Покриття підлоги Плитка, ламінат
  • тераса / балкон
  • кондиціонер
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • душ
  • туалет
  • фен
  • косметичні засоби
  • мінібар: безкоштовно
  • телефон
  • сейф у номері: безкоштовно
  • французьке / роздільне ліжко
  • спальня
  • TБ: канали

Спеціальні послуги:

room service: за додаткову плату

Стандартний номер в головній будівлі з краєвидом на сад або море. У номері телевізор з російськими каналами, телефон (платно). Ванна кімната з душем і косметичними засобами (мило, шампунь, гель для душу). Куріння в номерах заборонено.

Характеристика номерів:

Площа номера 25 кв. м
Кількість номерів 275

Додаткові опції:

Тип додаткового місця Розкладне ліжко
Покриття підлоги Плитка, ламінат
  • тераса / балкон
  • кондиціонер
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • туалет
  • фен
  • косметичні засоби
  • мінібар: безкоштовно
  • телефон
  • сейф у номері: безкоштовно
  • французьке / роздільне ліжко
  • спальня
  • TБ: канали

Спеціальні послуги:

room service: за додаткову плату

Сімейний номер в головній будівлі з краєвидом на сад. У номері телевізор з російськими каналами, телефон (платно). Ванна кімната з душем і  косметичними засобами (мило, шампунь, гель для душу). Куріння в номерах заборонено.

Характеристика номерів:

Площа номера 45 кв. м
Кількість номерів 28

Додаткові опції:

Тип додаткового місця Розкладне ліжко
Покриття підлоги Плитка, ламінат
  • тераса / балкон
  • кондиціонер
  • Wi-Fi: безкоштовно
  • душ
  • туалет
  • фен
  • косметичні засоби
  • мінібар: безкоштовно
  • телефон
  • сейф у номері: безкоштовно
  • французьке / роздільне ліжко
  • спальня
  • кімнати з міжкімнатними дверима
  • TБ: канали

Спеціальні послуги:

room service: за додаткову плату


Інфраструктура та послуги

  • тип пляжу: приватний пляж
  • Берег: піщаний пляж
  • шезлонги: безкоштовно
  • пляжні рушники: безкоштовно
  • матраци: безкоштовно
  • парасольки: безкоштовно
  • автобус на пляж: безкоштовно
  • загальна кількість басейнів: 2
  • критий басейн
  • відкритий басейн
  • Водні гірки
  • шезлонги: безкоштовно
  • рушники: безкоштовно
  • матраци: безкоштовно
  • парасольки: безкоштовно
  • Аквааеробіка
  • аеробіка
  • Волейбольний майданчик на пляжі
  • Дартс
  • Дискотека
  • Настільний теніс
  • Тренажерний зал

У команді аніматорів 6 чоловік, є російськомовні.

  • ресторан
  • бар
  • основний ресторан: сніданок:: 7:00 - 10:00, пізній сніданок: 10:00 - 10:30, обід: 12:30 - 14:00, закуски (в снек-барі): 12: 00-16: 00, вечеря: 19 : 00 - 21:00, пізня вечеря: 0:00 - 1:00
  • бар біля басейну (10:00 — 0:00)
  • лобі-бар (10:00 — 2:00)
  • система харчування: AI
  • дієтичне меню
  • вегетаріанське меню

Про ресторан

Турецький і рибний a-la carte ресторан – можливе одне безкоштовне відвідування одного з ресторанів (необхідна попередня резервація).

Про бар

Снек-бар (10:00 – 17:00).

Диско-бар – платно (0:00 – 2:00).

Система «Все включено» діє з 10:00 до 0:00, включає напої місцевого виробництва, морозиво. Імпортні напої та свіжовижатий сік за додаткову плату.

  • wi-fi: безкоштовно
  • оренда автомобіля
  • лікар: за додаткову плату
  • конференц-зала
  • магазини
  • оплата кредитною карткою
  • перукарня
  • парковка: безкоштовно
  • пральня: за додаткову плату
  • російськомовний персонал
  • хімчистка
  • анімація
  • кредитні карти: Master, Visa
  • Зручності для гостей з обмеженими можливостями
  • Дитячий басейн
  • ігровий майданчик
  • дитячі стільчики в ресторані
  • Дитяче ліжко

Про дитячий клуб

Міні-клуб (9:30 – 12:00, 14:00 – 17:00)

  • масаж: за додаткову плату
  • парна: безкоштовно
  • Салон краси
  • сауна: безкоштовно
  • хамам
  • СПА-салон
  • тренажерна зала

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.

Відгуки з Tripadvisor

_X8095TK

Отель очень понравился. Номер уютный, чистый. Шторы блекаут-отлично! Тюль белоснежный. Постельное белье идеальное, полотенец 7 шт. В номере жила одна. Вода пополнялась.Удобный сейф. Телевизор плазма. Коридоры чистые. В фойе красивая мягкая мебель. Бары везде, на пляже, в зале, у, витаминный бар. Бесплатная сауна, хамам очень понравились. Есть тренажерный зал, закрытый бассейн. Дождь 3-4 минуты с горки. Но есть автомобиль, курсирует постоянно. Еда на убой. Мне все понравилось. Вкусно, полезно, всегда горячая выпечка, море пирожных. Понравилась холодная форель и перепела. Кофе по-турецки в баре-отличный.На пляже бар с горячей едой, напитками, фруктами. Пляж большой, хороший, чистый.Есть большой бассейн, горки. Персонал хорошо говорит по-русски, очень приветливый, доброжелательный. Проблем не было, а по всем вопросам предоставления услуг, ни разу ни в чем не отказали. Молодцы, хорошо работают ребята. Показати ще

880nathaliefСанкт-Петербург, Россия

Приехав в отель поздно ночью нас поселили в семейный номер на первом этаже. Номер, чистый, с ремонтом, две комнаты, терраса. Минус в том, что первый этаж и всех семей с детьми селят тут же. До двенадцати ночей визги и крики вам обеспечены. Плюс музыка с дискотек очень сильно слышна. Шведский стол, завтраки, обеды и ужины. Бар в лобби бесплатный, на ужин напитки все бесплатно. Всегда давали чаевые, овладевали водителями, барменами, уборщиками. 1-2 евро, это не критично, но людям будет приятно. Еда вся вкусная, нам понравился стол. Бассейн сильно хлорированный. В нем не купались, только на горках катались. Ездили на трансфере на пляже. От отеля ход "марштурка"))))) можно и пешком дойти, но дорога слишком крутая и серпантинистая. Пляж - мелкая галька, волны умеренные. Вода в море очень чистая, тёплая была. На берегу плавали рыбки мелкие, кусали даже за ноги. Лучше в море плавать с аква тапками на резиновых. В отеле был бесплатный СПА. Три сауны: финская, парная, хамам. Бассейн для охлаждения. Рядышком с отелем был рынок и магазин Мигрос. Гид из отеля нам подсказал, как пройти. В Мигросе можно купить и сладости, и чай, и кофе, и оливковое масло. Купили гранатовое вино. В отеле есть услуга проката машин. Брали на один день, что бы съездить в центр Аланьи. За 45 евро машина, 1 евро парковка в городе на весь день. В целом отель советуем. Ещё раз не приедем, хочется пробовать что-то новое и всё таки на первой линии, к пляжу поближе. Показати ще

E3554BI_Берлин, Германия

Всем привет, приехала одна, хороший отель, разнообразная еда, в лобби баре вкусные коктейли. приехала одна, думала что будет немного скучно, но анимация прикольная, была русскоговорящая девушка Леся, ездила на дискотеках от отеля, очень зашло. По вечерам классные шоу в отеле, ведет прикольный мальчик) Очень люблю клуб Летний сад и иллюзия. В целом всё понравилось. P. S - это мой первый приезд Турции.)) Показати ще