Агентам

So White Boutique Suites

Айя-Напа

So White Boutique Suites So White Boutique Suites 4

Кіпр, Айя-Напа

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Цей новий готель, побудований по-сусідству з готелем So Nice Boutique 5* розташований в центрі курортної зони Айя-Напи, на протяжному піщаному пляжі, на березі моря. Вишуканий дизайн готелю розроблений з урахуванням найбільш новаторських розробок в галузі готельного бізнесу, прекрасна зелена територія, гостинні персонал – все це своєрідна візитна картка готелю. Дизайн бутік-готелю So White Boutique Suites був розроблений одним з 50 найкращих у світі дизайнерів. Можлива оренда автомобіля, парковка, Wi-FI, оплата по кредитних картках, російськомовний персонал, кімната для зберігання багажу. Популярний серед молодят.

Розташування

Готель So White Boutique Suites (Зі Уайт Бутік Суитс) 5* розташований в 3,5 кілометрах від центру міста Айа Напа, ресторанів, барів та нічних клубів, в затоці Макрониссос, недалеко від аквапарку, на одному з найкрасивіших пляжів Голден Біч, в 43 кілометрах від аеропорту міста Ларнака. Найближча зупинка автобуса знаходиться в 200 м.


Інфраструктура та послуги

  • Водні види спорту
  • бар
  • ресторан
  • анімація

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.