Агентам

Rantasipi Rukahovi

Куусамо-Рука

Rantasipi Rukahovi Rantasipi Rukahovi 4

Фінляндія, Куусамо-Рука

Увага! Опис даного готелю оновлюється. Просимо вас перед бронюванням уточнювати інформацію.

Готель Rukahovi – безумовно ваш вибір, якщо ви хочете розміститися найбільш комфортабельно і чудово харчуватися в гірському готелі, просякнутому духом навколишньої природи.
Готель розділена на три частини: спочатку побудована частина вміщує 63 стандартних номери, Ресторан Rukahovi, караоке-бар SkiPub Karaoke і нічний клуб Tellu Night.

В сучасній частині готелю (2001) знаходяться 100 номерів люкс.

Ресторан Kaltiokivi і бар Karhubaari розташовані на першому поверсі, прямо в центрі подій.

Третя частина готелі Rukahovi – апартаменти – прекрасний вибір для сім’ї:

  • апарт-готель розташований поруч зі схилами і підйомником Кело, приблизно в 400 метрах від основної будівлі готелю.

Тут ви можете дуже зручно розміститися, насолоджуючись тишею і спокоєм в двох кроках від центру Руки.

Апартаменти прекрасно обладнані:

  • сауна
  • сушильна шафа
  • кухонне обладнання з мікрохвильовою піччю
  • кабельне ТБ

Новий конференц-центр відкритий у 2003 році при готелі Рантасипи Рукахови пропонує чудово обладнану структуру для проведення різних заходів чисельністю до 260 учасників.

Конференц-центр Рука може обслуговувати будь-які ділові та інші події для груп будь-якого розміру круглий рік. Особливі заходи можуть бути організовані з участю в туристичних і пригодницьких походах на природу.

Розташування

Готель розташований в точності там, де і повинні перебувати гірські готелі: нижня станція найближчого підйомника розташовується поруч з готелем, лижня і пішохідний маршрут – в 100 метрах, а магазини прокату – 50 метрах від входу.


Інфраструктура та послуги


Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.