• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Queen Elizabeth 2

Дубай - Бур Дубаі

Queen Elizabeth 2 Queen Elizabeth 2 4

ОАЕ, Дубай - Бур Дубаї

На борту британського королівського лайнера Queen Elizabeth II, пришвартованого в Дубаї, відкрився готель з власними ресторанами, магазинами, кінотеатрами, казино і полем для гольфу.
При реставрації судна дизайнери намагалися максимально зберегти старовинні меблі та інші оригінальні деталі, але разом з цим судно оснастили по новітньому словом техніки.
Queen Elizabeth II спустили на воду в 1967 році, з тих пір він вважався найвідомішим у світі круїзним лайнером, на борту якого не раз подорожували знаменитості і монархи. Після списання готельна мережа CFC викупила судно і переправила в ОАЕ.
Готель Queen Elizabeth 2 є історичним пам’ятником і знаходиться поруч з районом, де розташовані деякі з інших культурних перлин Дубая, в тому числі Золотий ринок, Дубайський затоку і музей Етіхад.

Загальна інформація

К-ть номерів
244

Розташування

Міський готель

Готель Queen Elizabeth 2 розташований на вулиці Міна Рашид в Дубаї, поруч з найвідомішими пам’ятками Дубая, включаючи хмарочос Бурдж-Халіфа, торговий центр Dubai Mall, Дубайський міжнародний фінансовий центр (DIFC) і Всесвітній торговий центр Дубая.


Інфраструктура та послуги

  • Гольф:
  • ресторан

Про ресторан

В одному з бортових ресторанів подають традиційні британські страви за рецептами 1969 року.

  • кінотеатр
  • магазини

Зверніть увагу! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті joinup.ua, можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Згідно з агентською угодою на реалізацію турпродукту п.6.9. 6.10, туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується тільки класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території будівельних чи ремонтних робіт.